Bodrum Restaurant

Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye

Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Dr. Alim Bey Cd. No:4, Bodrum – Muğla

Telefon : 0533 168 89 86

Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş Yol Tarifi

Trafo Cafe & Restaurant - Bodrum Belediye A.Ş.

Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Dr. Alim Bey Cd. No:4, Bodrum – Muğla olan Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş , işletmesine 0533 168 89 86 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye A Ş sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

628 thoughts on “Trafo Cafe & Restaurant Bodrum Belediye

 • hülya kütküt

  Her zaman severek geldigimiz bir restoran ama son yaşadığımız olay butun olumlu yönlerini sildi süpürdü. Sipariş almak için uzun sure bekledikten sonra garsonla göz temasi kurabilip iceceklerimizi söyledik yaklaşık 45 dk siparişler gelmeyince sinirlenip kalktik ama arkamizdan gelen garson bizden hesabi odeyip odemdegimizi sordu dalga gecer gibi . Servis yaparken takip etmeyen garson cikarken takip etmiş anlasilan . Sözün özü bu 2 yıldızı bile haketmeyen bir isletme bizim icin artik. Biraz daha ozen itina lutfen .

 • Sebnem Gur

  Özellikle personel bulmanın zor olduğu bu zamanda ve çok kalabalık, sirkülasyonun çok fazla olduğu bir mekanda güleryüzlü ve işini severek yapan çalışanlarınızın ( Aykut, Melihcan ve Ahmet Kandemir gibi ) olması güzel Bodrumumuz için büyük bir şans. Buradan kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bir Bodrumlu olarak her gittiğimizde fazlasıyla memnun ayrılıyoruz oradan. Bu güzelliklerin devamını diliyoruz… Mekan, yemekler ve çalışanlar her şey dört dörtlük. Tebrikler…
  Şebnem & Ceyhun Gür

 • Snt İls

  Sizin evinize 4 kişi (bahtsız insanlar) misafir geldi diyelim siz 1 tanesinin önüne çorba koyup diğerlerini mal gibi bekletiyor musunuz?daha isletmeciligin en basit temel kurallarını bilmiyorsunuz 5 kişilik masada herkesin yemeğini aynı anda getirmeyi bile beceremiyorsaniz bence bu işi yapmayın.masalarin ustu cercop bulasik dolu,garsonlariniz el kaldırmanıza rağmen ilgilenmiyor ve saygısız.

Yorumlar kapatıldı.