The Garden Resort Bar

The Garden Resort Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Cumhuriyet Cd. No:69, Bodrum – Muğla

Telefon : Belirtilmemiş.

The Garden Resort Bar Yol Tarifi

The Garden Resort Bar

The Garden Resort Bar Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Cumhuriyet Cd. No:69, Bodrum – Muğla olan The Garden Resort Bar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Garden Resort Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Garden Resort Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Garden Resort Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Garden Resort Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan The Garden Resort Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Garden Resort Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Garden Resort Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Garden Resort Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

7 thoughts on “The Garden Resort Bar

 • 24 Eylül 2015 tarihinde, saat 18:02
  Permalink

  Mükemmel yemekleri ile plaj Restaurant çok güzel bir manzara. Kesinlikle tavsiye edilir …

 • 30 Eylül 2017 tarihinde, saat 12:21
  Permalink

  Eğlenmeye geldik yeğen

 • 22 Haziran 2019 tarihinde, saat 13:01
  Permalink

  cok guzel

 • 21 Ağustos 2019 tarihinde, saat 21:55
  Permalink

  Girişteki görevlinin güler yüzüne kanıp girdik. Pizzası ve spagetti bolonezi denenmese daha iyi. Daha doğrusu fiyat performansı düşük kalıyor. Manzara ise bu sıradaki tüm restoranlarda olduğu gibi şahane.

Yorumlar kapatıldı.