THE BODRUM CUP HEYECANI DOLUDİZGİN SÜRÜYOR

Uluslararası deniz festivali ve yelken yarışı The Bodrum Cup adrenalin yüklü yarışların yanı sıra birbirinden keyifli etkinliklerle devam ediyor. 20 Ekim günü katılımcılar Yalıkavak-Gümüşlük arasındaki TECHNOGYM etabının yanı sıra Club Gümüşlük’te yapılan Gümüşlük Beach Party’de Bora Duran’la coştular.

Hafta başından bu yana Bodrum yarımadasında heyecan ve coşkuyla kutlanan uluslararası deniz festivali ve yelken yarışı The Bodrum Cup’ta 20 Ekim günü Technogymn etabı tamamlandı.  Etaba katılan 45 tekne Yalıkavak’tan start alarak Gümüşlük’e kadar kıyasıya yarıştılar. The Bodrum Cup’ın 4. gününün kazananı Dragonfly teknesi oldu.

Organizasyon kapsamında 20 Ekim gün sonu katılımcılar eğlenceli bir programda günün yorgunluğunu attılar. Saat 20.00’de, Club Gümüşlük’te sarı yazın tadını çıkardıkları Gümüşlük Beach Party’de Bora Duran’la müziğin ve ritmin büyüsüne kapıldılar. 

21 Ekim’de ise regattanın son ayağı tamamlanacak. Palmarina sponsorluğunda yapılacak  Gümüşlük-Yalıkavak etabının ardından aynı günün akşamı katılımcıları ödül töreni ve MFÖ konseri bekliyor.

The Bodrum Cup’a bu yıl Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi, IMEAK Deniz Ticaret Odası, Bodrum Ticaret Odası, Bodrum Denizciler Derneği, TURSAB ve TYF destek veriyor. Ana sponsorun Palmarina olduğu The Bodrum Cup’ta etap sponsorları ise Bodrum-Kisebükü etabıyla TAV Passport, Kisebükü-Bodrum etabıyla Metro Cash & Carry, Bodrum-Yalıkavak etabıyla Anadolu Sigorta ve Yalıkavak-Gümüşlük etabıyla Technogym.