THE BODRUM BY PARAMOUNT HOTELS & RESORTS’DA PLAJ MODASI

Hollywood ihtişamını Bodrum’a taşıyan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts ve plaj modasına yön veren Zeki Triko, ilk kez Fashion Tv aracılığıyla bir araya gelerek modayı ve lezzeti Bodrum’a taşıdı.

Bodrum Torba Koyu’nun mavi ile yeşilin örtüştüğü doğal atmosferi ile benzersiz sahil şeridinde yer alan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts’ün ev sahipliğinde, Gökhan Kimsesizcan ve Fashion TV Enis Onat organizasyonluğunda,  29 – 30 Temmuz tarihleri arasında iki gün iki gece süren özel HouseWarming Party’de moda, lezzet ve eğlence biraraya geldi.

Partinin ilk akşamında gerçekleşen ve plaj modasına yön veren Zeki Triko’nun 2017 yaz kreasyonlarının sunulduğu defile, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Müziklerini İskender Paydaş ve Orkestrasının canlı olarak yaptığı defilenin kapanışını Çağla Şikel yaptı. Podyumda yürüyen mankenler arasında Gizem Barlak, Emel Erdamar ve Gizem Kayalı da yer aldı.

Defileyi takip eden isimler arasında ise Erkan Özerman, Tamer Levent, Rojda Demirer, Ruken Demirer, Yeşim Ceren Bozoğlu,  gibi isimler dikkat çekti.