THE BODRUM BY PARAMOUNT HOTELS & RESORTS’DA ÖZEL DAVET

 

Hollywood ihtişamını Bodrum’a taşıyan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, Sedef İybar’ın ev sahipliğinde çok özel bir öğle yemeği organize etti. Yemeğe Demet Akbağ, Nükhet Duru, Dilek Hanif ve Fulya Terim gibi ünlü isimler katıldı.

Bodrum Torba Koyu’nda mavi ve yeşili eşsiz bir atmosferle buluşturan resort, tüm damak tatlarına hitap eden yaratıcı restoranları ve ödüllü şefleri tarafından hazırlanan yenilikçi menüleri ile kalpleri kazanıyor.

22 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşen öğle yemeğinde Sedef Iybar’ın hazırladığı yemeklerin yanı sıra, otelin Chef de Cuisine’i Mirko Sernissi’nin ve Executive Sous Chef’i Gökhan Karakaya’nın ikramları da yer aldı. Hafif lezzetlerin sunulduğu organizasyonda dikkat çeken yemekler arasında Taze Ispanak Salatası ve Karabuğday Salatası gibi lezzetler yer aldı. Misafirlere bu keyifli yemekler sonrasında ise Panna Cotta ve Magnolia tatlıları servis edildi.

Yemeğe katılan isimler arasında ise Demet Akbağ, Nükhet Duru, Dilek Hanif, Fulya Terim, Neyla Yenel, Ayla Öztürk, Mehmet Devran, Ahu İskit, Meltem Müezzinoğlu, Aret Taşciyan, Mery Taşciyan, Uğur Batur, Seta Balcı, Emel Balcı, Serfinaz Ergun, Nesligül Atasagün, Nur Erkasap yer aldı