Bodrum Cep Telefonu

Telefon Hastanesi Bodrum

Telefon Hastanesi Bodrum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Çarşı Sk. D:no/23-d, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 98 98

Telefon Hastanesi Bodrum Yol Tarifi

telefon hastanesi bodrum

Telefon Hastanesi Bodrum Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Çarşı Sk. D:no/23-d, Bodrum – Muğla olan Telefon Hastanesi Bodrum, işletmesine (0252) 316 98 98 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Telefon Hastanesi Bodrum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Telefon Hastanesi Bodrum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Telefon Hastanesi Bodrum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Telefon Hastanesi Bodrum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Telefon Hastanesi Bodrum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Telefon Hastanesi Bodrum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Telefon Hastanesi Bodrum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Telefon Hastanesi Bodrum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Telefon Hastanesi Bodrum

  • Ozge Uzer

    Iphone 7 telefonum şarj olmadığı için götürdüm.Soket yerini değiştireceğiz dediler 1-2 saate olur dediler beni 3 saat beklettiler ve yapamadıklarını hopörlörlerden ses gelmediğini belirttiler tekrar açtık dediler. Neyse Pazartesi günü gelirim diyip gittim.Telefonumu almaya gittiğimde şarj yerinin olduğunu söyleyip verdiler.Eve geldiğimde alt hopörlörlerimin çalışmadığını farkettim. Arayıp söylediğimde siz gelmeyin parça getircez biz size haber veririz dediler ne arayıp ne sordular. Her gittiğimde oraya cihazını almaya gelen herkes sorun yaşıyor ve sonra gelin deyip gönderiyorlar ben bu 3 saat bekleme süremde bunu gördüm. Neyse telefonu tekrar götürdüm şarj yerini ve hopörlörünü yaptılar bu sefer karşı tarafa konuşurken sesim gitmiyor. ?? Dalga mı geçiyosunuz anlamıyorum. 🙂 Artık 4. kez gitmeyeyim dedim ve gitmeyi düşünmüyorum. SAKINNN GİTMEYİN SAKIN!!
    NOT: Telefonumu başka bir yere götürdüğümde vidaları yoktu. vidaları sabitlemeden monte edip vermişler.

Yorumlar kapatıldı.