Bodrum Banka Şubeleri

Teb Karya Bodrum Şubesi

Teb Karya Bodrum Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yokuşbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Ataman İş Merkezi C Blok, Bodrum – Muğla

Telefon : 0850 204 0419

Teb Karya Bodrum Şubesi Yol Tarifi

TEB Karya Bodrum Şubesi

Teb Karya Bodrum Şubesi Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yokuşbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Ataman İş Merkezi C Blok, Bodrum – Muğla olan Teb Karya Bodrum Şubesi, işletmesine 0850 204 0419 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Teb Karya Bodrum Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Teb Karya Bodrum Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Teb Karya Bodrum Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Teb Karya Bodrum Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Teb Karya Bodrum Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Teb Karya Bodrum Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Teb Karya Bodrum Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Teb Karya Bodrum Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

3 thoughts on “Teb Karya Bodrum Şubesi

  • Anıl Özselgin

    Haritada gozuken diger atmler yerlerinde yok. Ama burada şube gercekten var.

  • Mehmet

    TEB Bodrum Yokuşbaşı şubesinden kredi kartı başvurusu yapmak istedim. Müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Sonra KK başvurum onaylandı. Müşteri hizmetlerinin talimatı ile Geri tekrar şubeye gittim, evrak imzalamak vb için. Bana verdiği cevap; şuan şubede personel yok. Sizin işlem uzun süreceği için Bende size yardımcı olamayacağım demez mi?

    Yani bunu dağ başında mağara da yetişmiş insan bile söylemez. Ne demek işlemin uzun süreceği için yardımcı olamayacagım. La Hakaret edecegimde hakaret suçundan alacağım 3 ay cezaya bile değmez.

Yorumlar kapatıldı.