EtkinliklerKültür-Sanat

SUSONA BODRUM’DA BENZERSİZ BİR SANAT DENEYİMİNE DAVETLİSİNİZ

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts, Frank Art Studio ile bir araya gelerek yaz boyunca misafirlerine unutulmaz bir sanat deneyimi yaşatmayı planlıyor. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında gerçekleşecek sergilerin yanı sıra “Frank Art Studio x Susona Bodrum Art Route” otelin tüm alanlarında dikkat çekici bir seçki sunuyor.

Kişiselleştirilmiş tatil deneyimi anlayışı sayesinde farklı zevklere incelikle düşünülmüş hizmetler sunan Susona Bodrum, birbirinden farklı duyulara hitap etmeye ve özel iş birliklerini misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Susona Bodrum, bu kapsamda Frank Art Studio ile bir araya gelerek eşsiz bir sanat projesine imza atıyor.

2019 yılında Galata’da kurulan Frank Art Studio; birbirinden farklı disiplin ve anlayışlara sahip, yurt içi ve dışında kendilerini özgürce ifade eden, imza değeri yüksek değerli sanatçıları bir araya getirmektedir. Sanatın tüm toplum tarafından erişilebilir olması gerektiği inancı üzerine kurulan Frank Art Studio, modern ve klasik çizgide sektörde isim yapmış sanatçıların yanı sıra bağımsız genç sanatçılara da destek vermektedir. Solo ve karma sergi projelerine imza atan Frank Art Studio, 2022 yılından itibaren Danimarka’da bulunan West Station Gallery ile birlikte çalışmalarını sürdürmekte, deneyimli ekibiyle sanat sektöründe yüksek ilgi uyandıran işlere imza atmaktadır.

Frank Art Studio’nun kurucusu Serkan Yıldız’ın Susona Bodrum’a özel olarak küratörlüğünü gerçekleştirdiği Frank Art Studio x Susona Bodrum Art Route seçkisinde, sanatseverlere yüksek ilgiyle takip edebilecekleri Ahu Aydemir, Ayşe Kıran, Cengiz Yatağan, Ceylan Dökmen, Ebru Yılmaz Çakmak, Emir Şentürk, Halime Türkyılmaz, Hazar Motan, Jülide Zeynep Günce, Laura Margarita, Linda Malici, Mustafa Sönmez, Nilay Sorgüven, Özgür Ballı, Serhat Erem, Ufuk Atilla gibi değerli sanatçıların eserlerine yer verilen özel bir koleksiyon yer alıyor. Özgün mimarisiyle bir araya gelen farklı resim ve heykeller, Susona Bodrum’un Frank Art Studio seçkisine sunduğu hem iç hem dış mekanlarıyla klasik sergi anlayışını farklı bir noktaya taşıyan alanların çeşitliliği ve sanata verdiği ortak değeri gözler önüne seren bu iş birliği kapsamında, eserler dileyen sanatseverler için satışa sunuluyor.

Aynı zamanda haziran, temmuz ve ağustos aylarında gerçekleştireceği özel sergilerle misafirlerini sanatla buluşturmaya hazırlanan Susona Bodrum, Frank Art Studio bünyesinde bulunan farklı sanatçıların eserlerini Bodrum’un sıcak yaz günlerine ve akşamlarına taşıyor.
23 Haziran’da Jülide Zeynep Günce’nin “ARADA” sergisiyle başlayacak olan sergiler, 21 Temmuz’da Laura Margarita’nın “I dream of Africa” ile devam edecek, Ağustos’ta ise farklı disiplinlere yer veren karma bir sergiyle taçlanacak.

Misafirlerini müzik, sanat ve lezzetle taçlandırarak, sihirli ve özel atmosferinde unutulmaz anılarla dolu bir tatil deneyimi yaşatan Susona Bodrum; yaz sezonu boyunca birbirinden eğlenceli etkinlikler, üst düzey gastronomi geceleri, renkli sanat atölyeleri, sergiler ve dünyaca ünlü DJ performansları ile unutulmaz bir yaza sizi davet ediyor.

Rezervasyon ve bilgi için: 0252 211 27 00