EğlenceMekanlar

SUSONA BODRUM İLE LEZZET VE MÜZİK DOLU BİR YAZ

Hem lezzet hem de müzik şöleni sunan üç farklı restoranı ve benzersiz müzik programı ile Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts bu yaz da unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatacak.

Adını aldığı Türk mitolojisindeki neşeli deniz kızlarının keyif ve rahatlığını kişiselleştirilmiş tatil deneyimi aracılığıyla misafirlerine sunan Susona Bodrum, bu sezon özel menü ve içeriklere sahip üç restoranıyla misafirlerine unutulmaz gastronomik deneyimler yaşatıyor. Çiftlikten masaya konseptiyle hazırlanan imza kahvaltısıyla güne başlanan Ezi’de Bodrum Yarımadası’nın panoramik manzarası eşliğinde gün boyu farklı lezzetler sunuluyor. Geçtiğimiz haftalarda kapılarını yeni sezona açan Frankie Beach Club da iddialı “Power Lunch” konsepti ile misafirlerini güçlendirilmiş, uzun süren ve eğlence dolu öğle yemeklerine davet ediyor. Harika manzarasını taçlandıran sofistike dekorasyonuyla Malva Restaurant ise yerel üreticilerden tedarikini sağladığı, coğrafi işaretli ürün vurgulu mikro yerel mutfağı ile gastronomi tutkunlarına unutulmaz deneyimler yaşatıyor. Kişiye özel hizmet anlayışı sayesinde Susona Bodrum’un teknesi Susona’da misafirler özel kutlamalar gerçekleştirebilirken ayrıca Malva ve Frankie Beach Club rezervasyonlarında da Susona tekneden faydalanabiliyorlar. 

Malva Restaurant güçlü menülerine eşlik eden keyifli canlı müzik ve DJ etkinlikleriyle bu yaz da adından bahsettirmeye hazır. Deniz Özdoğru 23 Haziran’da, devamında 24 Haziran itibariyle Barbaros her cuma akşamı ve 29 Haziran’dan itibaren Ata her çarşamba akşamı sahne alarak lezzet dolu akşamlarda müzik ziyafet yaşatacak.

Frankie Beach Club ise 25 Haziran’da Mahmut Orhan’ın set başında bulunacağı bir akşamla misafirlerini eğlencenin doruklarına taşıyacak.

Susona Bodrum kişiye özel benzersiz bir tatil deneyimi yaşamak isteyenleri Bodrum’un sihirli atmosferinde içindeki gurme ve eğlenceli çocuğu keşfetmeye çağırıyor.