STARBUCKS’TAN YEPYENİ BİR İÇECEK DENEYİMİ: OAT LATTE AİLESİ

Misafirlerinin ihtiyaç ve beklentilerine her zaman değer veren Starbucks, yulaf sütünü tercih eden misafirlerini mutlu edecek birbirinden lezzetli seçenekler sunuyor.

Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks, son dönemde hem vegan beslenenler tarafından hem de laktoz intoleransı olanlar tarafından popüler bir tercih olan yulaf sütüyle hazırladığı birbirinden lezzetli içecek seçenekleriyle misafirlerini mutlu ediyor.

Yüksek besin değerine sahip olan yulaf sütüyle hazırlanan Oat Latte Ailesi, üç yeni lezzetten oluşuyor.

Damakta pürüzsüz ve zarif bir lezzet bırakan Starbucks Blonde Roast Espresso, enfes kremalı yulaf sütü ve narin vanilya notalarının canlandırıcı çilek lezzetiyle birleşiminden oluşan yumuşak içimiyle misafirleri kendine hayran bırakan Yeni Strawberry & Vanilla Oat Latte.

Leziz kremalı yulaf sütüyle, pürüzsüz ve zarif Starbucks Blonde Roast Espresso’nun gerçek kakao aromalı koyu tadı ve portakalın ağız sulandıran lezzetiyle birlikteliğinden ortaya çıkan, yumuşak içimli ve iddialı bir deneyim sunan Yeni Dark Cacao & Orange Oat Latte.

Yulaf sütünün kremsi dokusu, damakta eşsiz tat bırakan Starbucks Blonde Roast Espresso’su ile balın sıcak ve tanıdık lezzetinin yanı sıra yoğun kavrulmuş fındığın lezzetinin buluşmasından oluşan Yeni Honey & Hazelnut Oat Latte.