SEVDİKLERİNİZE SIRA DIŞI BİR HELİKOPTER TURU HEDİYE EDİN

En Güzel Yılbaşı Hediyesi

SEVDİKLERİNİZE SIRA DIŞI BİR HELİKOPTER TURU HEDİYE EDİN

Yılbaşında İstanbul’un büyüleyici tarihi ve doğal güzelliklerini helikopter turuyla deneyimlemeye hazır mısınız? Kaan Air’ın 15 dakikadan başlayan helikopter turlarını sevdiklerinize hediye edin, bu sıra dışı deneyim ile İstanbul’un ilham verici görüntüsünün keyfini çıkarsınlar.

Dünyanın en önemli  helikopter üreticilerinden İtalyan Leonardo Helicopters ve Russians Helicopters / Kamov distribütörlüklerini yapan ve dünyaca ünlü iş jeti üreticilerinden Gulfstream uçaklarının da Türkiye Ticari Satışlar temsilcisi olan Kaan Air, düzenlediği helikopter turlarıyla ayakları yerden kesiyor.

Kaan Air; vergiler dahil 49 €‘dan başlayan fiyatlarla satışa sunduğu 15 dakikalık, helikopter turları ile İstanbul’un tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gökyüzünden izlemek isteyenlere muhteşem bir deneyim yaşatıyor. Boğaz, Tarihi Yarımada ve Haliç güzergahında yapılan tur, İstanbul’u bambaşka açıdan göstererek misafirlerine unutulmayacak görsel bir şov sunuyor.

Siz de keşif rotasına katılmak, İstanbul’un doğal güzelliklerine havadan tanık olmak istiyorsanız  https://bilet.kaanair.com ‘u ziyaret ederek bilet satın alabilirsiniz.