Bodrum Banka Şubeleri

Şekerbank Bodrum Şubesi

Şekerbank Bodrum Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ataman İş Merkezi B, Kıbrıs Şehitleri Cd. D:31, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 54 61

Şekerbank Bodrum Şubesi Yol Tarifi

Şekerbank - Bodrum Şubesi

Şekerbank Bodrum Şubesi Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ataman İş Merkezi B, Kıbrıs Şehitleri Cd. D:31, Bodrum – Muğla olan Şekerbank Bodrum Şubesi, işletmesine (0252) 313 54 61 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank Bodrum Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şekerbank Bodrum Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şekerbank Bodrum Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şekerbank Bodrum Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şekerbank Bodrum Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şekerbank Bodrum Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şekerbank Bodrum Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şekerbank Bodrum Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Şekerbank Bodrum Şubesi

  • fahrettin Emektar

    Genel olarak personeller iyi güler yüzlü ve yardımcı olmaya gayret gösteriyorlar. Bankacı değilim ama iyi bir gözlemciyim. Yeni bir mekana girdiğimde hemen bir takım şeyleri farkederim. Bir bankacı nasıl müşteri kazanabilir ya da mevcut müşterisini kaybetmemek için ne yapmalıdır? Bence müşterisini yatırım için iyi yönlendirerek ve tavsiyelerde bulunarak olabilir. Bütün bunlara sahip olan insan da gerekli mevkilere gelebilmeli. Bence ECEM HANIM bütün bunları hak eden birisi..sadeec işi bilmek değil insani ilişkikerde önemlidir.

  • Akif T

    yapması gereken işlemleri neden yapmadığını sorduğunuzda insanın yüzüne telefon kapatan, siz bankayı suçlayamazsınız diyen özlem isimli saygısız personelleri var. şekerbanka böyle personeller hiç yakışmıyor.

Yorumlar kapatıldı.