SAMSUNG’TAN TASARIMI İLE FARK YARATAN KABLOSUZ ŞARJ

Samsung’un Türkiye’de piyasaya sunduğu mobil aksesuarlar, çarpıcı tasarımları ve kullanım kolaylıkları ile dikkat çekiyor. Şıklık, rahatlık ve performans özellikleriyle öne çıkan bu özel ürünler, kullanıcıların mobil deneyimini zenginleştiriyor. Samsung’un ikonik dairesel kablosuz şarj cihazı Wireless Charger yeni ve inovatif tasarımı ile fark yaratıyor. Cihaz kullanıcının ihtiyaçlarına bağlı olarak hem şarj pedi hem de stand olarak kullanılabiliyor. Siyah ve gold renk seçenekleri bulunan Samsung Wireless Charger modern ve çok yönlü tasarımıyla tüm ev veya işyerlerinde mükemmel bir uyum yaratıyor. Cihazı ofiste, oturma odasında veya evin herhangi bir alanında dekoratif bir unsur olarak kullanabilirsiniz.

Samsung’un kablosuz şarj cihazlarının son jenerasyonu stand olarak konumlandırıldığında, şarjı kesintiye uğramaksızın kullanıcıların telefonlarıyla etkileşime girmelerini sağlıyor. Cihazı standdan pede çevirmek oldukça kolay ve rahat taşınabilmesi için kolay bir şekilde katlanabiliyor. Dahası, yumuşak hatları, seçkin ve deri benzeri malzemeleri, cihazı ofiste, oturma odasında veya komodinde kullanmak için aynı derecede uygun hale getiriyor.

Samsung’un giyilebilir teknoloji ürünlerinin ve aksesuarlarının satın alınabildiği www.samsungwa.com.tr online mağazasından kablosuz şarj standının farklı modellerine ulaşılabilirsiniz.

Her biri farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan kablosuz şarj stantlarını aşağıda görebilirsiniz.

  1. EP-PG950 – Kablosuz Hızlı Şarj Standı (Yatay/Dikey Kullanım)

https://www.samsungwa.com.tr/kablosuz-hizli-sarj-standi-yataydikey-kullani-guc-688-1146

2.EP-NG930 – Kablosuz Hızlı Şarj Standı

https://www.samsungwa.com.tr/kablosuz-hizli-sarj-standi-guc-228-322