AlışverişYaşam

SAMSUNG’DAN KAÇIRILMAYACAK FIRSATLARLA DOLU ‘SAMSUNG ALIŞVERİŞ FESTİVALİ’

Yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde Samsung, evini teknolojik ürün ve cihazlarla yenilemek isteyen kullanıcılar için kaçırılmayacak bir kampanya daha başlattı. Cep telefonundan televizyon ve monitörlere, klimadan buzdolaplarına, çamaşır ve kurutma makinelerinden ankastre fırın ve ocaklara kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsayan ‘Samsung Alışveriş Festivali[1]’ kapsamında; 23 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasında seçili ürünleri satın alacak kullanıcılara 5.000 TL’ye varan Para Yüklü Kart hediyesi kazanma fırsatı sunuluyor.

Para Yüklü Kartlar, giyim, teknoloji, market, seyahat, akaryakıt ve e-ticaret dahil kullanılabiliyor

Bu yaz hem evindeki teknolojik ürünleri değiştirmek isteyenler hem de ev kuracaklar için birbirinden avantajlı tekliflerin sunulduğu Samsung Alışveriş Festivali, kullanıcılara farklı ürün gruplarında yapacakları alışverişlerde 200 TL ile 5000 TL arasında değişen miktarlarda Dijital Para Yüklü Kart hediyesi kazandırıyor. Böylece kullanıcılar, alışveriş yaptıkça giyim, teknoloji, market, seyahat & konaklama, akaryakıt ve e-ticaret dahil, kazandıkları Dijital Para Yüklü Kart’ları tüm Türkiye’yi kapsayan mağaza, iş yeri ve e-ticaret platformlarında kullanma fırsatı buluyor.

Samsung Alışveriş Festivali, tüm teknoloji ürünlerini kapsıyor

Samsung marka seçili cep telefonu, monitör, tablet, akıllı saat, kablosuz kulaklıkların yanı sıra, duvar tipi klima, televizyon, projektör, ses sistemi, buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, ocak ve davlumbaz ürün gruplarında geçerli kampanya evindeki teknolojik ürünleri değiştirmek veya yeni almak isteyenlere cazip ve avantajlı bir alternatif sunuyor. Kampanya kapsamında; kampanyaya[2] dahil olan ürünler arasından ve farklı ürün grubundan en az iki ürün satın alan kullanıcılar, 5000 TL’ye varan Dijital Para Yüklü Kart hediyesi kazanma fırsatı yakalıyor.

Alışveriş yaptıkları miktara göre değişen oranlarda ‘Dijital Para Yüklü Kart’ hediye

Kampanya kapsamında; sepet tutarı 2.500 TL ile 5.000 TL arasında olan kullanıcılar 200 TL, sepet tutarı 10.000 TL ile 15.000 TL arasında olan kullanıcılar 1.200 TL, sepet tutarı 15.000 TL ile 20.000 TL arasında olanlar 2.000 TL tutarında ‘Para Yüklü Kart’ hediyesi kazanıyor.

Sepet tutarı 20.000 TL ile 30.000 TL arasında olan kullanıcılar ise 3.000 TL, sepet tutarı 30.000 TL ve üzerinde olan kullanıcılar ise 5.000 TL değerinde Para Yüklü Kart [3]hediyesi kazanıyor. Kullanıcılar Para Yüklü Kart hediyelerini www.iwallet.com.tr/markalar adresinde yer alan Türkiye’nin önde gelen anlaşmalı iş yerleri ve mağazalarda kullanabiliyor.


[1] Faturasında telefon, tablet yer alan tüketiciler için Dijital Para yüklü kart hediyesinden faydalanabilmeleri için aktivasyon şartı aranacaktır. Cep telefonu ve SIM destekli tabletler için fatura tarihinden itibaren 10 gün içerisinde sinyal alınması gerekmektedir. Kampanya kapsamındaki ürün adetleri, renkleri, Dijital Para Yüklü Kart adetleri stoklarla sınırlıdır ve her ürün grubu için stok 1.000 adettir.  Güncel kampanya koşulları www.samsung.com/tr/alisveris-festivali-2022 adresindedir.

[2] Kampanyadan faydalanabilmek için sepette farklı ürün grubundan en az iki adet ürün olmalıdır. Kampanya kapsamında en fazla dört ürün grubundan dört satın alım yapılabilecektir.

[3] Satın alım sonrası ürünlerin ve  Dijital Para Yüklü Kart’ın tüketiciye teslimi 3. Tarafça yönetilecek olan bir prosedür olup, Kart’ın kullanım yerlerinin belirlenmesi ve kart özelliklerine ilişkin Samsung’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılara iletilen kart içerisinde olan tutar anlaşmalı iş yerlerinin fiziki ve online satış noktalarında geçerli olacaktır. Anlaşmalı iş yerlerine www.iwallet.com.tr/markalar adresinden ulaşılabilir.