Samsung Gear S2 kış sporu meraklılarını heyecana davet ediyor

Samsung Electronics, giyilebilir teknolojileri ile hayatın her alanında yenilikler ortaya çıkarmaya devam ediyor. Samsung’un yeni akıllı saati Gear S2, sahip olduğu çok yönlü özellikleri sayesinde kış sporu tutkunlarına açık hava aktivitelerinde kolaylık sağlarken eğlence imkanı da sunuyor.

Samsung Gear S2, dairesel tasarımı ve paslanmaz çelik gövdesi ile spor yapan kullanıcıların vazgeçilmezi haline geliyor. Ürün, şık görünümü dışında aynı zamanda aktif yaşam tarzlarına uygunluğu ile de ön plana çıkıyor. IP68* sertifikasına sahip olan Gear S2, suya ve toza karşı dayanıklılık sunarken, Corning Gorilla Glass 3 camla korunan ekran teknolojisiyle de çizilmelere karşı üstün koruma sağlıyor. Buna ek olarak ürün, değiştirilebilir kayış ve kişiselleştirilebilen saat ara yüzleri ile kullanıcıların tarzına uyum sağlıyor. Üstelik Gear S2’nin sahip olduğu sezgisel arayüzü, kullanıcılara soğuk havalarda bile eldivenlerini çıkarmadan akıllı saatlerini yönetme imkanı sunuyor.

Samsung Gear S2, kullanıcılara ilk bakışta önemli bildirimlere ulaşabilme, ve yön bulma fırsatı veriyor. Böylece kullanıcıların spor yaparken de diledikleri zaman iletişimde kalmaları sağlanıyor.

S Health uygulaması ile fit olmanın keyfine varın

Gear S2, S Health uygulaması sayesinde spor yapan kullanıcıların günlük aktivite seviyelerini takip etmelerine olanak tanıyor. Bunun yanı sıra cihaz, su, kafein tüketim seviyelerini vekalp atış oranını denetleme imkanı sunarak tüketicilerin sağlıklı yaşam motivasyonunu canlı tutuyor. Kronometre uygulaması ile nefes tutma sürelerini de ölçen Gear S2, spor yapanların hayatını kolaylaştırıyor.

Spor yaparken müzik dinlemeyi seven Gear S2 kullanıcıları, bluetooth kulaklık ile müzik listelerini yönetip, spor yaparken müzik dinlemenin keyfini çıkarabiliyorlar. Cihazın üç güne kadar dayanabilen üstün batarya kapasitesi ve güç tasarruf modu kullanıcıları uzun süre yalnız bırakmıyor.

Eşsiz uygulamalar bileklere taşınıyor

Gear S2 önceden yüklenmiş uygulamalar dışında kullanılabilirliği ve işlevselliği maksimuma çıkarmak için Samsung tarafından geliştirilmiş diğer uygulamalar ile de uyum sağlıyor. Özellikle açık hava kış aktiviteleri için oldukça kullanışlı olan uygulamalardan bazıları, sporseverlere hafta sonu kaçamaklarında da kolaylık sağlıyor. Samsung Gear S2’nin navigasyon işlevi gören Here for Gear (Navigator) ve Here Maps uygulamaları, kullanıcılara gidecekleri yeri daha kolay bulma fırsatı sunuyor.

Daha fazla bilgi için samsung.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.