ROMOSS POLYMOS SERİSİ İLE KESİNTİSİZ İLETİŞİMİN TADINI ÇIKARIN!

Tüm mobil cihazları hızlı şarj eden Romoss Polymos serisi şık, hafif tasarımı, güvenli ve dayanıklı şarj etmesiyle her yerde kesintiye uğratmadan % 100 iletişimi ve dijital dünya ile aralıksız bağlantıyı sağlıyor.

Tatilde, seyahatte, toplantıda, hayatın her anında iletişimde kalmak isteyenlerin vazgeçemeyeceği Romoss Powerbank Polymos Serisi, renkli, ince, hafif tasarımları ve hızlı şarj etmesiyle öne çıkıyor. Tüm dijital ürün yelpazesini şarj edebilen Romoss Polymos Serisi yekpare ve muntazam gövdesi sayesinde çok daha ince ve hafiftir.

Hızlı şarj eden Romoss Polymos, acil durumlarda şarj etme işlemini kolaylaştırıyor. Yüksek dönüşüm oranlı Romoss Polymos, polimer bataryası ile daha güvenli ve dayanıklıdır. Ayrıca, serinin tasarımı ABS alaşımlı plastik gövdeden ve kanserojen madde içermeyen materyallerden oluşuyor.  Aynı anda 2 farklı cihazı şarj etme özelliği taşıyan seride 5000 mAh Polymos 5 ve 10000 mAh Polymos 10 olmak üzere iki çeşit bulunuyor. Polymos 5 mavi, pembe ve beyaz renk seçenekleri ile şık bir görünüme sahiptir.

Hızlı şarj teknolojisine sahip olan Romoss, dual usb çıkısıyla aynı anda 2 farklı cihazı şarj edebilme özelliği taşıyor ve aynı anda kendisi şarj olurken başka bir cihazı da şarj edebiliyor.  Dünyanın en çok tercih edilen güç bankalarından olan Romoss, 70 ülkede her ay 1.000.000 adet satılıyor ve 3 milyon dolarlık sigorta garantisi taşıyor.

Akıllı Cihazlara Akıllı Powerbank

Akıllı cihazlar Romoss ile %100 seviyesinde şarj edildiğinde, Romoss şarj işlemini sonlandırıyor ve pil ömrünü uzatmak için pil hücrelerinin fazladan şarj olmasını engelliyor. Romoss akıllı cihazların şarj edildiği sırada oluşacak giriş ve çıkış gerilimlerini sabit tutuyor. Bu sayede gerilim sebebiyle oluşacak hasarlardan cihazları koruyor. Şarj esnasında oluşacak ani akım dalgalanmalarından cihazlar korunuyor. Devre tasarımı sayesinde Romoss’un içerisinde yer alan pil hücreleri her zaman güvenli bir ısı aralığında çalışıyor, bu sayede çok fazla ısınmıyor. Romoss şarj esnasında kısa devre sonucu oluşabilecek hasarları engellemek için şarj etmeyi otomatik olarak durduruyor. Romoss şarj esnasında (farklı kablo kullanılması veya zorlama gibi) kendini güvende hissetmediği durumlarda ise kendini korumaya alıyor. Romoss üzerinde bulunan açma/kapama tuşuna bir süre basılarak fabrika ayarlarına döndürülebiliyor ve akıllı cihazları yeniden şarj etmesi sağlanabiliyor.