REZERVİN İLE BODRUM’DA DA YERİNİZ AYRI

REZERVİN İLE BODRUM’DA DA YERİNİZ AYRI YAZIN KEYFİ TEK TIKLA ARTIYOR

Rezervin ile şimdi Bodrum’un en popüler noktaları Nusr-Et Steakhouse, Fenix, Zuma, Sait ve Maçakızı’nda da tek tıkla yemeğin ve keyifli sohbetin tadı çıkacak.

Doğuş Müşteri Sistemleri’nin online restoran rezervasyon platformu Rezervin ile en gözde ve yoğun talep gören restoranlarda dahi yer bulma endişesi yaşamadan sadece tercih edilen gün, saat ve kişi sayısına karar vererek tek tıkla rezervasyon yapılıyor.

Et müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı Nusr-Et Steakhouse, tecrübeli ekibi ve menüsü ile iddialı Fenix, Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına hakim konumunda en sevilen yemeklerini ve kokteyllerini servis eden Zuma, birbirinden lezzetli mezeleri taze ve fark yaratan sunumuyla Sait, Akdeniz mutfağının en iyi örneklerini büyülü bir atmosferle buluşturan Maçakızı’nda Rezervin ile keyif tek tıkla ikiye katlanıyor.

Gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılan restoran rezervasyon sürecini Türkiye’de online platformda faaliyete geçiren Rezervin ile ile 1 yılda 30 binden fazla misafirimiz tercih ettikleri restoranda yemeğin ve keyifli sohbetin tadını çıkardı.

Kullanıcılar, Rezervin’e, ‘mobil uygulama’, ‘web sitesi -www.rezervin.com’, ‘çağrı merkezi-0850 202 2525’ ve ‘ZUBİZU mobil uygulamasının içinde yer alan rezervasyon butonu’ gibi farklı kanallardan ulaşabiliyor ve rezervasyonlarını rahatlıkla yönetebiliyor. Bu kolaylık şimdi de Bodrum’un en popüler restoranlarında.