AlışverişYaşam

RED BULL WİNTER EDİTİON İNCİR – ELMA LEZZETİ KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’A RENK KATIYOR

Red Bull Winter Edition İncir – Elma Lezzeti, 21-30 Aralık tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta kurulan Türkiye’nin en özel ve en kapsamlı yeni yıl parkı “Wonder Village”daki yerini aldı.  Yediden yetmişe herkesi yeni yıl ruhunu tüm eğlencesiyle yaşamaya davet eden ve sevilen sanatçıların konserleriyle festival tadında gerçekleşen etkinlikte Red Bull Winter Edition İncir – Elma Lezzeti kışa keyifli bir alternatif olarak katılımcıların beğenisine sunuluyor.

KüçükÇiftlik Park’ta kurulan Türkiye’nin en özel ve en kapsamlı yeni yıl parkı “Wonder Village”, 21-30 Aralık tarihleri arasında herkesi yeni yıl ruhunu tüm keyfiyle deneyimlemeye davet ediyor. 23 Aralık’ta Kalben, 24 Aralık’ta Jabbar, 27 Aralık’ta Elephanz, 28 Aralık’ta Mert Demir, 29 Aralık’ta Waldeck, 30 Aralık’ta ise Büyük Ev Ablukada’nın konserleriyle renklenmeye hazırlanan etkinlik; atlıkarıncası, buz pateni pisti ve hediyelik alışveriş stantlarıyla herkes için gün boyu eğlence sunuyor.

“Wonder Village” aynı zamanda lezzetli deneyimlere de ev sahipliği yapıyor. Yeni yıl ruhunu odağına alan etkinlikte tadı ile merak uyandıran ve kışa özel olarak üretilen Red Bull Winter Edition İncir – Elma Lezzeti yeme içme alanında misafirlerin beğenisine sunuluyor. Kışa lezzet katan alternatiflerin yanı sıra çeşitli ödüller kazanma fırsatı sağlayan, Red Bull Winter Edition İncir – Elma Lezzeti’ne özel keyifli kış oyunları da 1 hafta boyunca Red Bull standında katılımcılarla buluşuyor.

Lezzet ve eğlenceyi bir araya getiren “Wonder Village” biletleri Biletix’ten, Biletino’dan ve KüçükÇiftlik Park gişesinden satın alınabiliyor.