PATİLER AKSİGORTA GÜVENCESİNDE

Aksigorta yeni ürünü Pati Sigortası ile ailelerimizin sevimli bireyleri can dostlarımızı güvence altına alırken, sokak hayvanlarını da korumak üzere bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Aksigorta’nın Haçiko ile yaptığı işbirliği sayesinde her Pati Sigortası poliçesi gelirinin yüzde 10’u sokak hayvanlarının beslenmesi ve bakımı için Haçiko’ya bağışlanacak. Pati Sigortası ile can dostlarını güvence altına alan sigortalılar, sokak hayvanlarının korunmasına katkı sağlamış olacaklar.

MİKROÇİP VE UYGULAMASI DA HEDİYE

Ev hayvanlarının acil durumlardaki tedavi ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kapsamlı teminatlarla zenginleştirilen Pati Sigortası, aşıları tamamlanmış olan 6 aydan büyük 10 yaşından küçük olan tüm ırk ve cinsiyetteki kedi ve köpekler için yapılabiliyor. 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ile yasal kimliklendirme ekipmanı olarak belirlenen mikroçipi de hediye eden Pati Sigortası, mikroçipin anlaşmalı veteriner kliniklerinde ücretsiz olarak uygulanmasının ardından geçerli oluyor. Pati Sigortası, ayda 22 TL, toplamda yıllık 198 TL primle Aksigorta’nın geniş acente ve Akbank kanalı aracılıyla hayvanseverlerle buluşuyor.

BÖCEK SOKMASINDAN ISI ÇARPMASINA KADAR CAN DOSTLARIMIZ GÜVENCE ALTINDA

Yüksekten düşme sonucu oluşan kırık ve yaralanmalar, herhangi bir kaza veya enfeksiyon sebebiyle oluşabilecek göz tedavileri, trafik kazası sonucu oluşan tüm sağlık problemleri, yanma, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma ve batması sebebiyle oluşacak tedaviler ve zehirlenmeler Pati Sigortası’nın güvencesi altında bulunuyor. Böcek sokması sebebiyle oluşacak tedaviler, sıcak havalarda ısı çarpması, soğuk havalarda donma gibi risklere karşı da can dostlarımızı güvence altına alan Aksigorta’nın Pati Sigortası, boğulma tehlikesi ile karşılaşılması ve başka bir kedi veya köpek ile kavga sonucunda oluşacak tedaviler için de teminat sunuyor. 5.000 TL’ye kadar acil durum teminatı sunan Pati Sigortası, üçüncü şahıslara verilen zararları da 3.000 TL’ye kadar karşılıyor. Anlaşmalı klinik bilgilerine Aksigorta’nın web sitesinden, ürün ile ilgili detaylı bilgilere 444 2727 no’lu çağrı merkezinden ulaşılabiliniyor.