PANDORA 2016 YAZ KOLEKSİYONU

PANDORA 2016 YAZ KOLEKSİYONU;UZAKDOĞUNUN BENZERSİZ GÜZELLİKLERİ İLE YAZA DAMGASINI VURUYOR

Koleksiyonun gözde serilerinden Asya Çiçeği mücevher serisi, yazın sıcak duygularını harekete geçirirken mücevher severlere çiçekli ve sofistike bir hikaye anlatıyor. Çiçek trendini geleneksel Uzakdoğu desenleri ve minimal dokunuşla buluşturan seride; yüzük, çivi küpe ve charm yer alıyor.

Boncuk tekniğiyle yerleştirilmiş kübik zirkon taşlarla tasarlanan ve el işçiliğiyle üretilen saf gümüş yüzük; tek kullanımının yanı sıra aynı tasarımlı birden fazla yüzükle birlikte kullanıldığında yarattığı çiçek demeti hissi ile kullanıcısına alternatif sunuyor. Serinin gözdesi takım olarak kullanılabilen çivi küpeler ise renksiz veya pembe kübik zirkon taşlarıyla Uzakdoğu esintisi yaratıyor. Küpeler, klasik kullanımının dışında benzersiz bir stil için başka küpelerle birlikte de kullanılabiliyor. Lineer çizgileri taç yaprakların soyut güzelliğiyle kombine eden Asya Çiçeği sallantılı charm ise PANDORA’nın kendine özgü tasarım DNA’sını taşıyor. Aynı zamanda kolye ucu olarak da kullanılabilen, el işçiliği ile üretilen kan kırmızısı minenin transparan etkisini dengeleyen renksiz zirkon taşlı charm, tropik bir sağanaktan sonra yağmur damlalarıyla süslü bir çiçeği hatırlatıyor.

Okyanus serinliğini hissettiren seri Güzellik Dalgaları

Geleneksel okyanus yorumlarına; yenilikçi taş kesimleri ve dokulu hatlarıyla gerçeküstü görünümlerle farklılık katan Güzellik Dalgaları serisinde bulunan Parıldayan Okyanus yüzük, sürrealizm trendine ve Art Deco etkilerine göndermelerle tasarımında denizin mucizesini ve dalgamsı oluşumlarını yansıtıyor. PANDORA‘nın yeni taş kesim tekniklerinden Puresse ile yaratılan, nane yeşili tonlarında kübik zirkon taşlı yüzük göz kamaştırıyor. Seriyi bütünleyen camgöbeği tonlarında camlı ve taşlı charm’larla bütünleşen klipsli PANDORA bilekliklerle göz alıcı tasarımların yeniliği ve benzersizliği vurgulanıyor.

Uzakdoğu Renkleri serisi ile mücevherler renklendiriyor

PANDORA’nın günümüz trenlerinden egzotik çiçeklere ve geleneksel Uzakdoğu desenlerine göndermeler yapan serisi Uzakdoğu Renkleri ikonik nilüfer çiçeğini minimal ama feminen bir yaklaşımla betimliyor. Seride yer alan mücevherler; okyanus renkleri, gün batımı tonları ve metalik pırıltılarla ışıldıyor. Kırmızı Parlak cam charm’ın da yer aldığı seride pırıltılı camdan tasarlanmış, ışığı yakalayan charm’lar değişik açılardan bakıldığında iki farklı renkte görülüyor. Seri, ilgi çekici detayları ve parlak renk ışıltılarıyla her stile ve görünüme şıklık katıyor. PANDORA; trendlere, cesur renklere ve ilgi çekici detaylara kucak açan benzersiz kadınları baş döndürücü bir yaza hazırlıyor.

Asya Çiçeği yüzü 189 TL

Asya Çiçekleri çivi küpe 109 TL

Asya Çiçeği sallantılı charm 129 TL

Parıldayan Okyanus yüzük 329 TL

Kırmızı Parlak Cam charm 109 TL