OZAN DOĞULU TÜRK TELEKOM PRİME İLE BODRUM KUUM BEACH’TE EĞLENCEYİ ZİRVEYE TAŞIYACAK

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, ‘’Kat kat hayat” mottosu ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaya yaz mevsiminde de devam ediyor. Ege’nin gözde plajlarındaki Prime sponsorluğuyla dikkat çeken Türk Telekom, bu ayrıcalığı Bodrum Kuum Beach’e de taşıyarak Türk Telekom Müzik sahnesinde Ozan Doğulu’yu ağırlıyor.

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, yenilenen yüzü ile yaz boyunca sürpriz isimlerle müşterilerini bir araya getirmeye devam ediyor. Ozan Doğulu, yazın hit şarkılarından oluşan repertuvarı ve kendi aranjelerinden oluşan performansı ile 29 Temmuz Cumartesi günü Bodrum Kuum Beach’teki eğlenceyi zirveye taşıyacak.

Türk Telekom Prime müşterileri; sıcak yaz günlerinde Bodrum’daki popüler plaj giriş ve konaklama hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabiliyor. Prime müşterileri, Bodrum’da X Beach ve Kuum Beach girişlerinde hafta içi ve hafta sonu yüzde 50 indirim imkânı buluyor. .

Yaz boyunca Ege’nin gözde plajlarındaki tüm etkinlik ve Türk Telekom Müzik sahnesinde yer alan performansları da yüzde 50 indirimle izleme imkanına sahip olan Telekom Prime müşterilerinin; Bodrum’da Kuum Otel ve Bella Sombra Otel’lerinde de yüzde 10 indirim hakkı bulunuyor.