NUMARİNE 60 FLYBRİDGE TÜRKİYE VE DÜNYA BASININA TANITILDI

Ulusal ve uluslararası yatçılık sektörünün önemli oyuncularından Numarine, segmentinin en küçük modeli Numarine 60 FLY’ı, dünya premiere’i ardından Türk ve dünya basınına tanıttı. Geçtiğimiz günlerde İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Sırbistan ve İngiltere ve Türkiye’den gelen basın mensuplarıyla birlikte Türkiye distribütörü Karina Yatçılık’ın Ataköy Marina’daki ofisinde ev sahipliği yaptığı organizasyonla Numarine 60 FLY, Marmara denizinde boy gösterdi.

Geniş iç ve dış hacmi, 17 metrekarelik flybridge alanı, akıllı iç yerleşimi, 3 kamarası, su seviyesine kadar inen geniş pencereleri, ön güvertesi ve manevra kabiliyeti ile sınıfındaki yatlardan ayrılan Numarine 60 FLY, basın mensuplarını kendine hayran bıraktı. Dümen başına da geçen gazeteciler, özel bir sürüş deneyimi de yaşadılar.

Ömer Malaz tarafından 2003 yılında kurulan Numarine, tasarımı, yüzde yüz yerli üretim yapması, kalite ve fiyat dengesi ile rakiplerinden farklı bir yere konumlanıyor.  Üretimlerinde uçaklarda kullanılan uzay teknolojisini kullanan, bu sayede hafif ve dayanıklı yatlar üreten firma, inovatif dizaynı, gelişmiş teknoloji ve kaliteli üretimiyle tüm dünyada heyecan yaratıyor.

www.numarine.com