NESCAFÉ DOLCE GUSTO

NESCAFÉ Dolce Gusto’dan

kahve sanatına fütüristik dokunuş

NESCAFÉ Dolce Gusto Kahve Sistemleri, fütüristik tasarıma sahip “Drop” ve “Stelia” isimli yeni makinelerini Mart ayında kahve tutkunlarının beğenisine sundu.

Yeni jenerasyon NESCAFÉ Dolce Gusto kahve makineleri “Drop” ve “Stelia”, kahve damlasından ilham alınarak tasarlanmış. Dokunmatik ve ışıklı led ekranlı kahve makineleri, birkaç küçük dokunuşla kafelerde bulabileceğiniz lezzetleri saniyeler içinde hazırlayabiliyor.

NESTLÉ tarafından geliştirilen NESCAFÉ Dolce Gusto kahve sistemleri, kavrulmuş, öğütülmüş yüksek kaliteli kahve çekirdeklerini içeren akıllı kapsül teknolojisi ile maksimum 15 bar basınçla 30’dan fazla sıcak ve soğuk içecek yapabiliyor ve kafelerde bulunan farklı lezzetleri istediğiniz zaman evinizde hazırlamanızı sağlıyor. Drop ve Stelia, sahip oldukları 0,8 ve 1 litrelik su tankı kapasiteleriyle de tek seferde daha fazla kahve keyfi imkanı sunuyor.

2 yıl garantili NESCAFÉ Dolce Gusto kahve makineleri ile Americano’dan Latte’ye, Chai Tea Latte’den Espresso’ya kadar sıcak, soğuk, sütlü, sade çeşit çeşit içecek kolayca yapılabiliyor.

www.dolce-gusto.com.tr Online Mağazası ise kahve makineleri ve kahve kapsüllerinin yanı sıra kapsül tutacağından Cappuccino bardağına kadar kahve keyfini daha da artıran çeşitli ürünler içeriyor. Online mağaza üyelere özel kampanyalarla da avantajlı alışverişin adresi olmaya devam ediyor.