Bodrum Araç Kiralama

Nek Rent A Car

Nek Rent A Car adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Cevat Şakir Cd. No:34 D:c, Bodrum – Muğla

Telefon : 0530 225 70 00

Nek Rent A Car Yol Tarifi

Nek Rent A Car

Nek Rent A Car Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Cevat Şakir Cd. No:34 D:c, Bodrum – Muğla olan Nek Rent A Car, işletmesine 0530 225 70 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nek Rent A Car ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nek Rent A Car yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nek Rent A Car hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nek Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nek Rent A Car ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nek Rent A Car için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nek Rent A Car bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nek Rent A Car sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

One thought on “Nek Rent A Car

  • Patrizia Zverkova

    Kelimenin tam anlamıyla beni kopardı. Bana 3 saate bisiklet kirala 150 lira ) Bir sonraki akşam normal fiyatının günlük 150 lira olduğunu öğrendim. Ayrıca bisiklet bir çocuk gibiydi: En fazla 45km gitti. Bu adamları tavsiye etmeyin

Yorumlar kapatıldı.