MİRAGE BODRUM MARİNA TAM SİZE GÖRE

Side Tekstil Ürünleri İç Ve Dış Satım Tic. Ve San.A.Ş, dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams ile işbirliğine imza attı.

Gümbet Koyu’nu kuşbakışı gören, her açıdan büyüleyici bir manzaraya sahip, keyfin ve huzurun 12 ay boyunca doyasıya yaşanabileceği Mirage Bodrum Marina, yaşamın tadını çıkarmak isteyenler için tasarlandı. Bodrum’un merkezine ve marinaya yürüme mesafesinde konumlanan bu özel projenin sahibi Game Yapı Teknik İnşaat,  pazarlama ve satış konusuna da profesyonel yaklaşarak, projenin bu ayağında, konusunda sektöre başka bir boyut kazandıran,  dünya markası Keller Williams lle çalışmak için anlaşma yaptı.  Önümüzdeki süreçte projenin gayrimenkul satış işlemlerini KW Bodrum Bölge Müdürlüğü gerçekleştirecek.

Sektörde deneyimlerinden aldığı güçle başarılı işlere imza atan Side Tekstil Ürünleri İç Ve Dış Satım Tic. Ve San.A.Ş,  Bodrum şehir merkezine ve Bodrum Milta Marinaya 5 dakika yürüme mesafesine sahip Mirage Bodrum Marina projesini Berge Proje Mimarlık Bülent Köksüz’ün katkılarıyla hayata geçirdi. 20 adet flat daire, 20 adet bahçe dubleksinden oluşan projenin tüm gayrimenkul satış işlemlerini ise hizmet vermeye başladığı günden bu yana başarılı işlere imza atan KW Bodrum Bölge Müdürlüğü üstlenerek bu özel projede, kendi alanında profesyonel bilinçlerin güç birleşimine sebep oldu.

Bodrum’un vazgeçilmezi yel değirmenlerine komşu olmayı ve yılın her günü denizin maviliklerinde kaybolmayı ister misiniz?  Cevabınız ‘ EVET ‘ ise Mirage Bodrum Marina projesi tam size göre. Her kattan gözüken masmavi deniz, lüks ve konforun her alanda kendini hissettirdiği özel tasarımlar ve sosyal alanlar tatil hayallerinizi 4 mevsim yaşamanıza taşıyacak. Özellikle İstanbul’da örneklerine rastladığımız, gerçek ‘ Rezidans ‘ konseptini, ekstra konfor ayrıntılarıyla Bodrum’a taşıyan Side Tekstil Ürünleri İç Ve Dış Satım Tic. Ve San.A.Ş ‘ 4 Mevsim Yaşanacak Bodrum’u, Bodrum sevenleri ve Bodrum’da yaşama arzusunda olanlarla buluşturacak.

Her yönden özel olan bu lüks segmentteki proje için, Gümbet Koyu’nu kuşbakışı gören Bodrum’a değer katan ve yatırımcısına kar getirmesini öngördükleri bir proje olduğunu belirten KW Bodrum Gayrimenkul Danışmanı, Mirage Bodrum Marina Proje Satış Sorumlusu Nilay Kurşunoğlu; Projenin en önemli özelliklerinden biri sosyal yaşamın ön planda olduğu, değerli komşular ile  yeni dostlukların başlangıcı olabilecek, 12 Ay yaşama uygun dizayn edilmiş her anlamda akıllı bir proje. Büyük şehirde yaşayan Bodrum sevdalılarına yaşam konforu ve gündelik kolaylıklar sağlıyor ” diye konuştu.

Gelişen teknolojileri yakından takip eden ve modern inşaat tekniklerini uygulayan Side Tekstil Ürünleri İç Ve Dış Satım Tic. Ve San.A.Ş güvencesiyle inşa edilen projenin her aşamasında en yüksek kaliteli inşaat malzemeleri kullanılarak günümüz standartlarına uygun olarak tamamladı.