MİNE SANAT GALERİSİ & “ANTONİNA AKŞAM SEMİNERLERİ”

MİNE SANAT GALERİSİ & ANTONİNA TURİZM İŞBİRLİĞİ İLE, KÜLTÜR – SANAT – TARİH KONULARINDA “ANTONİNA AKŞAM SEMİNERLERİ” BU YAZ 4 TEMMUZ – 31 AĞUSTOS 2017 TARİHLERİ ARASINDA MİNE SANAT GALERİSİ PALMARİNA BODRUM MEKANINDA BAŞLIYOR!

4 Temmuz – 31 Ağustos 2017, Palmarina Bodrum

Mine Sanat Galerisi, Yalıkavak Palmarina Bodrum mekanında bu yıl 20. kuruluş yıllarını kutlayan Antonina Turizm ile bir seminerler dizisi gerçekleştiriyor.

2014 yılında IRO (İstanbul Rehberler Odası) tarafından Türkiye’nin en iyi Kültür Turizmi ödülüne layık görülen Antonina Turizm, bu yıl, kuruluşunun 20. yılını Türkiye genelinde gerçekleştirilecek bir dizi seminerle kutluyor.

Kurucusu sanat tarihçi olan bir kurum olarak Antonina Turizm, kadrosunda yer alan birbirinden değerli sanat tarihçi, kültür tarihçisi, arkeolog ve yazar ile bu yaz Mine Sanat Galerisi Palmarina Bodrum’da dinleyiciler ile buluşuyor.

4 Temmuz – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında, haftanın belirli günleri Mine Sanat Galerisi Palmarina Bodrum mekanında gerçekleşecek akşam seminerleri dizisi ücretsiz olacak.

İlk seminer 4 Temmuz 2017, Saat 19:00’da “Bodrumlu Heredot’tan Anadolu Uygarlık Tarihine” Atilla TUNA (Sanat Tarihçi, Rehber) ile Mine Sanat Galerisi Palmarina Bodrum’da!

Bilgi almak ve katılmak isteyenler için rezervasyon zorunludur:

Ayrıntılı bilgi için;
Antonina Turizm / Yeşim Zengin / 444 54 18 / antonina@antoninaturizm.com