MİDTOWN, SÖMESTİR FESTİVALİ’YLE TATİLİ RENKLENDİRİYOR

Midtown Alışveriş Merkezi, 29 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında yapılacak sürpriz etkinlikler, gösteriler ve atölyeler ile tüm çocukları Sömestre Festivali’ne davet ediyor. Midtown Alışveriş Merkezi Havuzlu alanında gerçekleşecek etkinliklere 5-12 yaş arası tüm çocuklar katılabilecek.

Karnelerini alarak, tatil dönemine giren çocuklara bir hediye de Midtown Alışveriş Merkezi’nden geliyor. 29 Ocak – 4 Şubat arasında 7 gün boyunca çocuklara özel hazırlanan birbirinden eğlenceli etkinlikler, Midtown’da olacak.

29 Ocak Pazartesi günü 15.00’da Kostümlü Meslek Atölyeleri ile başlayacak etkinlikler her gün 15:00 ve 17:00 saatleri arasında gerçekleşecek ve 7 gün boyunca devam edecek. Midtown Sömestir Festivali’nde, 3 Şubat Cumartesi günü atölyelerden sonra saat 17:00’da EĞLENCEBAZ VE KUKLA SHOW ile 4 Şubat Pazar günü de atölyelerden sonra 17:00’da ENVER ERTAŞ STAND UP ILLUZYON SHOW’u gerçekleşecek.

Festival, çocuklar ile birlikte ebeveynlerinde keyifli bir hafta sonu geçirmelerini sağlayacak. Etkinlikler çocuklara yöneliktir ve ücretsizdir.