MİDTOWN ORKESTRASI YAZ BOYUNCA MİDTOWN’DA

Midtown Alışveriş Merkezi tarafından hayata geçirilen ve bu yıl beşinci dönemine giren Midtown Orkestrası konserlerine başladı. Orkestra, yaz sezonunda gün boyunca alışveriş merkezinin üç farklı alanında ziyaretçileri, müzik ile buluşturacak.

Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Midtown’ın bünyesinde kurulan Midtown Orkestrası, beşinci yılında da müzikseverler ile buluşuyor. Orkestra, 1 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında solo ve gruplar halinde Klasik, Caz ve Pop müzikten oluşan geniş repertuarlarıyla alışveriş merkezi ziyaretçilerine keyifli müzik dinletileri sunacak. Her perşembe ve pazar günü ise 18:00’dan itibaren Solist Tenor Fuat Kılıç Aslan ve Soprano Senem Demircioğlu, deneyimli müzisyenlerden oluşan Oda Orkestrası eşliğinde konserler verecek.

Türkiye’de bir alışveriş merkezinin kurmuş olduğu ilk orkestra olma özelliği taşıyan Midtown Orkestrası, bu yıl ulusal ve uluslararası sahnelerde yer almış, kariyerlerinde başarılı 45 müzisyenin bir araya gelmesinden oluşuyor. İlk kez 2013 yılında sanatseverler ile buluşan Midtown Orkestrası’nın Sanat Danışmanlığını Keman Sanatçısı Mehmet Yasemin yapıyor.

Ünlü markaları, restoranları ve eğlence merkezleriyle yıl boyunca tercih edilen ve Bodrum’un gözde yerleşim alanlarından biri olan Ortakent’te yer alan Midtown Alışveriş Merkezi, Midtown Orkestrası’nın yanı sıra yıl boyunca çeşitli kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.