MERAKLA BEKLENEN HUAWEİ MATE 10 VE HUAWEİ MATE 10 PRO MÜNİH’TE TANITILDI

Huawei dünyanın ilk Kirin Yapay Zeka işlemcisine sahip cep telefonu serisi ile yepyeni ve daha da kişiselleştirilmiş bir mobil deneyimin kapılarını açtı Merakla beklenen Huawei Mate 10 ve Huawei Mate 10 Pro Münih’te tanıtıldı

Huawei yeni yapay zeka mobil uygulamalarının kapılarını açacak olan HUAWEI Mate Serisi’nin merakla beklenen en son cihazları Mate 10 ve Mate 10 Pro’yu Münih’ de tanıttı.

Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro, Huawei’nin ilk yapay zeka mobil bilgi işlem platformu olan Kirin 970 ile mobil telefon pazarındaki tüm engelleri kaldırıyor. Mükemmel bir akıllı mobil deneyimi sağlayan Huawei Mate 10 ve Huawei Mate 10 Pro, yapay zeka tabanlı işlemcisi sayesinde derinlemesine anlama ve makinesel öğrenme özelliği sunuyor. HUAWEI Mate 10, HUAWEI Mate 10 Pro ve PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 10, Kirin 970 yongaseti ve EMUI 8.0 yenilikçi donanımını birleştiren üstün yapay zeka cihazları olarak öne çıkıyor. HUAWEI Mate 10 Serisi, yeni Leica Çift Kamera teknolojisini entegre ederken üstün ürün performansı ve uzun pil ömrü geleneğini devam ettiriyor. Yapay zeka ile yeni bir dönemin kapılarını açan Huawei Mate serisi, hayatımızı zenginleştirmek için mükemmel bir şekilde tasarlanmış özelikleriyle geleceği bugüne taşıyor.

Mobil yapay zeka bilişim mimarisi

Huawei Mate 10 ve Huawei Mate 10 Pro, yeni Kirin 970 işlemcisi tarafından desteklenen daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir mobil deneyim yaşatarak yapay zeka gelişimleri sunan ilk cihazlar olma özelliği taşıyor. Huawei Mate 10 ve Huawei Mate 10 Pro, Kirin 970’in yapay zeka ile ilgili işlemlerde %20 daha iyi performans ve %50 daha fazla enerji verimliliği sağlıyor. Huawei Mate 10 serisi, çift 4G SIM desteğine ve çift VoLTE bağlantılarına sahip süper hızlı LTE bağlantısını ve indirme hızlarını destekleyen dünyanın en hızlı akıllı telefonu olma özellliği taşıyor. Yeni Huawei Mate Serisi, bireysel ve toplu zekayı birleştirerek yapay zeka destekli gerçek zamanlı mekan, nesne tanıma ve hızlandırılmış çeviri de dahil olmak üzere kullanıcılara gerçek zamanlı tepkiler veriyor.

Yeni Leica çift kamera ve yapay zeka destekli pil

Huawei, HUAWEI Mate 10 ve HUAWEI Mate 10 Pro’nun çift lenslerini üretmek için Leica ile işbirliğine devam etti. 12-megapiksel RGB + 20-megapiksel tek renkli sensörleri, dünyanın en büyük çift f/1.6 diyaframını, yapay zeka destekli Bokeh efekti, yapay zeka destekli dijital zoom ve optik görüntü sabitleyici sistemini biraraya getirdi. Nesneye ve ortama göre otomatik olarak kamera ayarlarını seçen yapay zeka destekli gerçek zamanlı ortam (bulunulan mekan) nesne tanıma özelliği, daha net portreler ve daha keskin hatlı fotoğraflar çekmek için yapay zeka hareket algılamalı gelişmiş bir yapay zeka destekli dijital zoom fonksiyonuna sahip.

Huawei Mate 10 ve Huawei Mate 10 Pro, kullanıcı davranışlarını algılayan ve pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için kaynakları akıllıca bölüştüren akıllı pil yönetim sistemi özelliğine sahip 4.000 mAh yüksek yoğunluklu bir pille birlikte sunuluyor. Buna ek olarak, uçtan uca güvenli bir şarj olanağı sunan Huawei’nin süper şarj teknolojisi, dünyanın ilk TÜV Hızlı Şarj Güvenlik Sertifikasına sahip.

HUAWEI Mate 10 ve HUAWEI Mate 10 Pro’ da daha kolay bir iletişim deneyimi sunmak için daha hızlı ve daha doğru interaktif bir çeviri yapmak amacıyla yapay zeka tarafından hızlandırılmış bir çevirici, daha büyük ekrana bağlanmak için kolay projeksiyon özelliği, tam bir masaüstü deneyimi ve PC’de olduğu gibi akıllı telefon ekranını genişletme ya da yansıtma özellikleri bulunuyor.

Konforlu ve gelişmiş tasarım kalitesi

Yepyeni bir Huawei FullView Ekran ile Huawei Mate 10, canlı renkleri destekleyen HDR10, ince çerçevesi, 16:9 görüntüsü ile çarpıcı bir 5.9-inç ekrana sahip. 6-inç HUAWEI Mate 10 Pro, 18:9 OLED ekran, yüksek ekran-gövde oranı ve dinamik video izleme için HDR10 özelliklerini barındırıyor. Bu ikonik cihazların, ergonomik bir tutuş için dört kenarında güzel ve simetrik bir biçimde kavis verilmiş bir 3D cam gövdesi ve cihazların arkasında yeni Leica çift kamerayı vurgulamak için yansıtıcı bir bant tasarımı bulunuyor. HUAWEI Mate 10 Pro ayrıca su ve toza dayanıklı.

Yeni seriye yeni aksesuarlar

Huawei ayrıca üç adet Huawei Mate 10 aksesuarını piyasaya sundu: EnVizion 360 Kamera, SuperCharge ™ Güç Bankası ve Akıllı Ölçek.

  • EnVizion 360 Kamera, kullanıcıların sosyal medya kanallarında paylaşacakları birden fazla görüntüleme moduna sahip 5K fotoğraf ve 360 derecelik 2K video çekebilmesine olanak tanıyor.
  • Huawei’nin SuperCharge ™ Güç Bankası, 4,5V / 5A’lık düşük voltajlı hızlı şarjı destekliyor.
  • Akıllı Ölçek, bir mobil uygulama aracılığıyla vücuttaki yağ oranı ve vücut kitle indeksi gibi sağlık bilgilerini izleyebilir ve analiz edebiliyor.

Huawei Mate 10, Ekim sonundan itibaren Meksika, İspanya ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde, Kasım ortasından itibaren Fransa, Almanya, İtalya, Japonya, Polonya, Tayland ve Birleşik Krallık olmak üzere bir çok ülkede satışa sunulacak. PORSCHE DESIGN Huawei Mate 10 ise Kasım ortalarından itibaren piyasaya çıkacak.