Tatil-KonaklamaTurizm

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM’DAN YAZA KEYİFLİ BİR VEDA; “RESET, RELAX, RENEW” PAKETİ

Eşsiz Ege Denizi manzarasına sahip Bodrum’un etkileyici resortu Mandarin Oriental, Bodrum yaza veda etmeden önce misafirlerini, bütüncül bir yaklaşımla hazırladığı “Reset, Relax, Renew” spa ve wellness paketini keşfetmeye davet ediyor. Bu özel paket, Mandarin Oriental, Bodrum’un rahatlatıcı ve yenileyici spa bakım ve wellness hizmetlerini, geleneksel Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu ve fitness imkanları ile bir araya getirerek eşsiz bir avantaj sunuyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’un, iki gece veya üzeri konaklayan misafirlerine özel olarak hazırladığı “Reset, Relax, Renew” spa ve wellness paketi, bedensel ve ruhsal iyileşmeyi sağlayacak ayrıcalıklı bir tatil imkanı yaratıyor. Cildinizi ve vücudunuzu arındırarak yaza yenilenmiş bir şekilde veda etmenizi sağlayacak “Reset, Relax, Renew” paketinin sunduğu ayrıcalıklarla birlikte tüm uygulamalarda geçerli 20 dakikalık ücretsiz ilave bakım ve spa uygulamalarında kullanılmak üzere sunulan günlük harcama kredisi cazip bir sonbahar tatili için aradığınız her şeyi biraraya getiriyor.

Hamam, Buhar Banyosu, Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness ve Wellness alanlarının ise sınırsız kullanım olanağı ile birlikte sağlıklı ikramlar ve Sofra Restoran’ın eşsiz manzarasındaki taze kahvaltıyla sonbaharı enerji dolu karşılayacaksınız.

Siz de Fans of M.O’nun avantajlarını keşfetmek ve hayata karşı öz farkındalığınızı geliştirerek daha olumlu hissetmek istiyorsanız lütfen www.mandarinoriental.com/bodrum adresini ziyaret ediniz.