LUX* BODRUM’DAN ALZHEİMER VAKFI’NA ANLAMLI DESTEK

 

MYC Partners’ın 70 milyon dolarlık yatırımıyla hayata geçirilen LUX* Bodrum Resort & Residences bilet geliri Alzheimer Vakfı’na bağışlanacak Bahar Karnavalı Alışveriş Şenliği’nin ana sponsoru oldu.

19 Mayıs’ta sürpriz etkinliklerle kapılarını açmaya hazırlanan LUX* Bodrum Resort & Residences sosyal vatandaşlık bilinciyle sektöre örnek adımlar atmaya devam ediyor. LUX* Bodrum Resorts& Residences, iş dünyası ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin buluştuğu Bahar Karnavalı Alışveriş Şenliği’nin ana sponsoru oldu.

ethica, esthetica, ethica sigorta ve MYC İnşaat’ın yatırımcısı MYC Partners’ın Bodrum’daki projesi olan LUX* Bodrum Resorts& Residences’ın ana sponsorluğunda Alzheimer Vakfı’na destek amacıyla gerçekleştirilen etkinlikten elde edilen tüm bilet geliri Alzheimer Vakfı’na bağışlanacak.

MYC Partners Yönetim Kurulu Üyesi Murat Can Akdoğan’a plaket takdim edilen törende Akdoğan, “Öncelikle Sayın Zafer Kozanoğlu’na ve Alzhemier Vakfı’na plaket için çok teşekkür ederim. Bugün burada anlamlı bir amaç için bir arada bulunuyoruz. Yaşamsal aktivitelerde bozukluklara neden olan ve geri dönüşü olmayan Alzheimer, her yaşta görülebilecek ve hepimizin başına gelebilecek bir hastalık. Sağlık konusunda ethica ve estethica hastaneleriyle hizmet veren MYC Partners olarak insan sağlığını ilgilendiren her konuya son derece önem veriyoruz. Yeni yatırımımız LUX* Bodrum Resorts & Residences ile bu hastalıkla savaşanlar ve yakınlarına destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz ve Alzheimer farkındalığının her geçen gün artmasını umuyoruz” dedi.

MYC Partners’ın 70 milyon dolarlık yatırımıyla hayata geçirilen, 91 otel odası, 19 residence ve 1 adet beach villa ile toplamda 83 bin metrekarelik alana yayılan LUX* Bodrum Resort & Residences’da golf alıştırma sahası, spa, açık hava sineması, iki alakart restoran, tenis kortu, çocuk kulübü gibi birçok donatı ziyaretçilerin hizmetine sunuluyor.

Rezidans daireler lansmana özel fiyatlarla satışa çıkarıldı

Rezidans daireleri de satışa sunulan LUX* Bodrum Resorts & Residences türlü ayrıcalıklarla klasik bir konaklamanın çok ötesinde farklı bir deneyim vaat ediyor. Hemen teslim ve lansman dönemine özel fiyat seçeneğiyle satışa sunulan; LUX*’ın Avrupa ve Türkiye’deki ilk ve tek otelini bünyesinde bulunduran LUX* Bodrum teras rezidansları 800 bin dolardan, bahçe rezidansları ise 1 milyon 100 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Yatırımcısına kısa sürede yüksek prim sağlayacak olan LUX* Bodrum rezidansları, fiilen kullanılmayacağı zamanlarda otelin bir parçası olarak işletilebilme olanağı ile de otelin kazancına ortak olabilme seçeneği sunuyor.

Hızlı ve kolay ulaşım imkanı

Havaalanına sadece 13 km mesafede bulunan lokasyonu ve transfer teknesiyle hızlı ulaşım kolaylığı sunan LUX* Bodrum Resorts& Residences, kişiye özel hizmet sunuyor.

650 metrelik beyaz kum plajı

650 metrelik beyaz kum plajı, masmavi denizi ve yemyeşil doğasıyla huzurlu bir tatil sunan LUX* Bodrum Resort & Residences’ta misafirlerin kendilerini daha yalın ve sade hissetmesi için tüm seçenekler bir araya geliyor.

LUX* Bodrum Resort & Residences’ın spa ve wellnes hizmeti veren markası LUX* Me, stres atmak için keyifli bir kaçamak imkanı sunuyor.

Ödüllü mimari tasarım

Dünyanın en elit tasarım yarışmalarından biri olan Milano A’Design Awards’ta Mimari, Bina ve Yapı Tasarımı Kategorisinde Gümüş Ödül kazanan LUX* Bodrum, uzun ömürlü malzemeler, ince Türk işçiliği ve bölgeye özgü otantik yüzey rötuşları eşliğinde İtalya’dan, Almanya’dan ve dünyanın diğer egzotik köşelerinden gelen özel malzemeler ile kombine ediliyor.