KOÇTAŞ’TA DEV SEZON FİNALİ

 

Ev geliştirme perakendesinin lideri Koçtaş, yaz sezonun son ayında dev indirimlerle tüketiciyi sevindiriyor. Koçtaş’ın gelenekselleşen Dev Sezon Finali, yüzlerce üründe yüzde 70’e varan indirimlerle evini güzelleştirmek isteyenlere kaçırılmayacak avantajlar sunuyor. Sezonun öne çıkan ürünlerine, gelecek yılı beklemeden uygun fiyatlarla sahip olmak için siz de 31 Ağustos’a kadar Koçtaş mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

Evini yenilemek isteyenlerin adresi Koçtaş, yaz sezonunu uğurlamaya hazırlandığımız şu günlerde avantajlı bir kampanyayla tüketicilerle buluşuyor. Koçtaş, 31 Ağustos’a kadar sürecek ve yüzlerce üründe geçerli olacak dev indirim kampanyasıyla yaz biterken evlerini ve bahçelerini yenilemek isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Dev sezon finalinde; bahçe takımlarından klimalara, avizelerden boyalara, genç odalarından minderlere kadar  %70’e varan indirimlerle birçok ürün satışa sunuluyor. Koçtaş’ta Dev Sezon Finali’ne özel iki sandalye ve bir cam masadan oluşan Adria bahçe seti %42 indirimle 239,90 TL’lik, Malmo bahçe oturma grubu ise %37 indirimle 999,90 TL’lik avantajlı fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

Dev Sezon Finali’nde modern tasarımıyla baskılı sarkıt %32’lük indirimle 16,99 TL’ye, her zevke uygun rengârenk minderler 9,99 TL’lik, kitaplık, raf ve çalışma masasından oluşan üçlü çalışma seti ise 149,90 TL’lik avantajlı fiyatlarıyla evlerine küçük değişikliklerle keyifli farklılıklar katmak isteyenleri bekliyor.

Siz de Koçtaş’ın Dev Sezon Finali kampanyasından faydalanarak birçok üründeki avantajlı fiyatları kaçırmamak için 31 Ağustos tarihine kadar size en yakın Koçtaş mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın.