KATE MOSS’TAN SONRA KIZKARDEŞİ LOTTİE MOSS DA THE LIFECO BODRUM’DA SAĞLIKLA ARINIYOR

The LifeCo Detoks ve Well being Merkezleri ile Sağlıklı yaşamak, sağlıklı yaş almak mümkün…

Türkiye’yi detoks ile tanıştıran ve sağlıklı yaşam kültürünün yaygınlaşmasında öncü bir rol üstlenen The LifeCo; well being merkezlerindeki beslenme programları, terapileri, uygulamaları ve eğitimleri ile bedensel arınma, ruhsal ve zihinsel yenilenme sağlıyor.

The LifeCo merkezlerine sağlıkla arınmaya ve yenilenmeye gelen misafirler, kendilerine özel olarak hazırlanan detoks veya sağlıklı beslenme programları ile yaşlanma saatini tersine çeviriyor, modern yaşam koşullarının getirdiği bedensel ve zihinsel toksinlerden arınıyor, well-ageing terapileri ile gençleşirken fazla kilolarından da kurtulma şansı yakalıyor.


Lottie Moss Türkiye’de…

Önemli iş adamlarından Hollywood yıldızlarına değerli isimleri ağırlayan The LifeCo; Kate Moss, Naomi Campbell, Kelly Brook ve Woody Harrelson gibi dünya çapında tanınmış ünlü modellerden aktörlere bugüne kadar birçok önemli ismin sağlıkla arınmak için tercih ettiği well-being merkezi olarak adından söz ettiriyor.

İngiliz Daily Mail gazetesine de konu olan The LifeCo detoks ve well-being merkezleri şu sıralar Kate Moss’tan sonra kız kardeşi Lottie Moss’u Bodrum merkezinde ağırlıyor. The LifeCo Bodrum’da 1 haftalık bir arınma programı alan Lottie Moss, ilk 3-4 gününde master detoks programı ardından 800 kalori raw-vegan beslenme programı alıyor. Lottie Moss, beslenme programları ile birlikte; her gün ozon terapi, tuz odası terapisi ve bir çok anti-ageing uygulaması ile yenilenirken; şımartıcı hamam ve masaj terapileri, yoga-meditasyon seansları ile günlük yaşamının yoğun temposundan uzaklaşarak sağlık ve keyif dolu bir hafta ile kendini ödüllendiriyor.

Lottie Moss; “Sağlıkla arınmak geldiğim The LifeCo Bodrum merkezinde çok keyifli, huzurlu ve mutlu vakit geçiriyorum. The LifeCo’da raw food ve beslenme üzerine öğrendiğim bilgileri günlük yaşamına uygulamak üzere yoğun tempoma dönmeye hazırım.  Yarın The LifeCo’da son günüm, bunu hayatımda bir rutin haline getirerek, bundan sonra Ocak aylarında The LifeCo Phuket, yaz dönemlerinde ise
The LifeCo Bodrum merkezinde yılda iki kez kendime zaman ayıracağım” dedi. 

Well-being kültürünün Türkiye’de yaygınlaşması ile birlikte Türk cemiyet hayatının, ünlü siyasi liderlerin ve milyarder iş adamlarının de vazgeçilmez destinasyonlarından biri haline gelen The LifeCo merkezleri; Güneri Cıvaoğlu, Ayhan Sicimoğlu, Ertuğrul Özkök, Mert Vidinli, Uğur Yücel, Gülse Birsel, Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy, Elif Gönlüm, Zuhal Olcay ve daha birçok ismin yaşamına dokundu.

The LifeCo; günümüz koşullarında maruz kalınan hava kirliliği, stres, hareketsizlik, tüketilen işlenmiş gıdalar ve daha birçok sebeple vücutta biriken toksinlerinden en etkili şekilde arınabilmek, modern hayatın getirdiği hastalıklardan korunabilmek ve sağlıkla yaş alabilmek için sağlıklı yaşam hizmetleri ve çözümleri sunuyor. Doğal ve alkali beslenme programlarını kişiselleştirilmiş egzersiz programları, nefes terapileri ve zihin detoksu gibi farklı uygulamalar ile de destekleyerek sağlığa ve iyi yaş alma sürecine bütünsel bir perspektiften bakıyor.  360 derece sağlıklı yaşam felsefesi kapsamında; raw-vegan beslenmeden ozon tedavisine, manyeto terapiden tuz terapileri ve zihinsel terapilere, beynin ve vücudun tazelenmesi-yenilenmesi yönünde etkin programları ile uzun ve kaliteli bir yaşama dair tüm ihtiyaçları karşılıyor.


İlişki durumu toksik? The LifeCo’da Şubat ayında Sevgililer Günü Kampanyası
“Couple Detoks” ile birlikte yenilenin, tek kişi fiyatı ödeyin…

The LifeCo’nun Bodrum, Antalya ve Phuket olmak üzere konaklamalı well being merkezleri bulunuyor. 3 gün, 5 gün ve daha uzun süreli program seçenekleri ile misafirlerini ağırlayan ile The LifeCo’nun Şubat ayı süresince tüm merkezlerinde geçerli olan “Couple Detox” sevgililer günü kampanyası ile çiftler birlikte arınıyor ancak tek kişi fiyatı ödüyor.
Herhangi bir gün sınırlaması olmaksızın aynı odada konaklamalarda geçerli olan kampanya kapsamında; Bodrum, Antalya veya Phuket merkezlerinde çift kişi konaklamalı detoks programları ikinci kişiye Şubat ayı süresince bedelsiz olarak sunuluyor.

The LifeCo’da detoks veya sağlıklı beslenme paketlerinden birini seçebileceğiniz Sevgililer Günü “Couple Detoks” programları; master detoks, yeşil salatalı detoks, yeşil sıvı detoks, anti-aging sağlıklı beslenme, düşük kalorili sağlıklı beslenme ve ketojenik sağlıklı beslenme programlarından oluşuyor. Sevgililer Günü’ne özel Şubat ayı boyunca tüm ekstra terapilerden ise %20 indirimli olarak faydalanabiliyor.


The LifeCo’da 1 gün…
The LifeCo
“Couple Detoks” programları kapsamında gün; sabahın erken saatlerinde ferah ve iyot kokulu deniz havasında uzun bir yürüyüş ile başlıyor. Keyifli bir yürüyüşü anda kalmayı ve kişinin kendini dinlemesini sağlayan yoga seansı takip ediyor.  Yoga seanslarına katılım için daha önce yoga yapmış olmak gerekmiyor, eğitmen eşliğinde her seviyeden kişiye uygun olan seanslar bulunuyor.

İhtiyaç doğrultusunda program öncesinde uzmanlar tarafından belirlenen detoks veya beslenme programı kapsamındaki sağlıklı ve düşük kalorili öğünler, juice’lar ve gıda takviyeleri kişiye gün boyunca özel olarak servis ediliyor. The LifeCo’nun beslenme programları eşleğinde bedenin ihtiyaçlarına yönelik, onarıcı programlar ve terapilerle; oksijen terapi, turbosonic titreşim terapi, luminette ışık terapi ile bedenin, zihnin ve ruhun program boyunca yoğun şekilde rahatlaması ve yenilenmesi sağlanıyor.

The LifeCo well being merkezlerinde arınma ve yenilenme programlarının tamamı; sağlıklı yaşam tutkunlarının yaşam tarzına büyük katkı sağlayacak eğitim seansları, film gösterimleri ve belgeseller ile destekleniyor.

The LifeCo “Couple Detox” Kampanyası Fiyatı (Detoks Programı + Konaklama dahil çift kişi günlük)

  • The LifeCo Bodrum: 235€
  • The LifeCo Antalya: 260€
  • The LifeCo Phuket: 215€

www.thelifeco.com