AlışverişYaşam

KARCHER VC 2 PREMİUM VE VC 3 PREMİUM’LA PROFESYONEL TEMİZLİK EVİNİZDE

Alman temizlik devi Karcher, iki yeni model elektrik süpürgesiyle, Premium ürün yelpazesini genişletiyor. Karcher’ in elektrikli süpürge ailesinin yeni üyeleri VC 2 Premium ve VC 3 Premium, tozlara karşı yüksek emiş güçleri ve kullanım kolaylıklarıyla öne çıkıyor. Yüzey temizlemenin yanı sıra havayı da temizleyen VC 2 Premium ve VC 3 Premium, alerjiyi tetikleyen toz akarı kalıntısı gibi partikülleri de yüzde 99,95 oranında tutuyor.

190’ı aşkın ülkede hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunan Kärcher, iki yeni ürünüyle elektrikli süpürge ailesini güçlendiriyor.  VC 2 Premium toz torbalı ve VC 3 Premium multi-siklon toz torbasız modeller, profesyonel temizliği evlere taşıyor. Kärcher’ in yüksek performanslı ve kullanımı kolay iki yeni elektrik süpürgesi, evlerinde kusursuz temizlik arayanların vazgeçilmezi olacak.

Kärcher VC 2 Premium’la tozlara geçit yok!

180 W emiş gücüne sahip,  toz torbalı elektrik süpürgesi VC 2 Premium, HEPA 13 filtresiyle, alerjiyi tetikleyen toz akarı kalıntısı gibi partikülleri yüzde 99,95 oranında hapsediyor. Yüzey temizliğinin yanı sıra filtresi sayesinde havayı da temizleyen VC 2 Premium, toz torbası dolduğunda sinyal veren dolum seviye göstergesi özelliğine sahip. Tozla temas etmeden kolayca değiştirilebilen torbası, tozu ve kiri güvenle depoluyor. VC 2 Premium ayrıca entegre aksesuar deposuyla, temizlik için gerekli tüm aparatlarının makine üzerinde saklanabilmesine imkan veriyor.  Ayakla kontrol edilebilen açma/kapama düğmesi ve otomatik kablo sarıcısıyla da kullanıcılarına kolaylık sağlayan VC 2 Premium, 700 W gücüyle A sınıfı enerji verimlilik şartlarını da karşılıyor.

Karcher VC 3 Premium’la 6 aşamalı yüksek temizlik

VC 3 Premium multi-siklon elektrik süpürgesi, havayı altı aşamada temizleyerek kiri, tozu ve tortuları yok ediyor. İlk olarak kalın partikülleri filtreleyen 6 aşamalı sistem, diğer kirleri dokuz küçük siklonda dairesel dönme hareketleri yardımıyla tutma düzlemine indiriyor. VC 3 Premium son olarak hava akımını, mikroskobik partikülleri bile filtreleyen HEPA 13’ ün de bulunduğu 7 ayrı filtreden geçiriyor. Yüzde 99,95 gibi son derece yüksek ayırma dereceli HEPA 13 filtresine sahip olan VC 3 Premium, özellikle alerjisi olanlar için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Torbasız sistemiyle süpürge torbası masrafını da ortadan kaldıran VC 3 Premium, ayakla kontrol edilebilen açma/kapama düğmesi ve otomatik kablo sarıcıya da sahip.  Zengin aksesuar çeşitliliği ile de dikkat çeken VC 3 Premium, halı ve sert zemin arasında değiştirilebilir zemin fırçasına ek olarak, en ücra köşelere bile ulaşabilen dar ağızlı uç ve emme fırçasıyla birlikte satılıyor.

VC 2 Premium toz torbalı ve VC 3 Premium multi siklon elektrik süpürgeleri, Kärcher yetkili satış noktalarında,  evlerinde profesyonel temizlik isteyenleri bekliyor.