Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları

Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yokuşbaşı, Cevat Şakir Cd. No:67, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 606 00 48

Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları Yol Tarifi

Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları

Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yokuşbaşı, Cevat Şakir Cd. No:67, Bodrum – Muğla olan Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları, işletmesine (0252) 606 00 48 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

20 thoughts on “Karataşlar Çeyiz Alışveriş Mağazaları

 • 4 Ağustos 2019 tarihinde, saat 00:18
  Permalink

  Kaliteli personel kadrosu , kaliteli ürünler , kaliteli isletme , kaliteli alisveris sonrasında mutlu müşteri olarak ayrilmak gibisi yok.
  Tesekkurler #karataşceyiz ailesi.

 • 12 Mart 2020 tarihinde, saat 12:41
  Permalink

  Yıllardır alış veriş yapıyorum çok güzel ve kaliteli ürünleri ile elden taksit imkanı bulunan nır mağaza herkese tavsiye ederim bodruma gelince tüm züccaciye ve tekstil için ev ihtiyaçlarınızı bu mağazadan uygun fiyata alabilirsiniz

 • 30 Temmuz 2020 tarihinde, saat 18:33
  Permalink

  Sattıkları ürünlerin hepsi kaliteli ve marka ürünler.

 • 19 Temmuz 2021 tarihinde, saat 12:13
  Permalink

  Çok güzel mekan çok kaliteli insanlar teşekkür ederiz ????

 • 23 Temmuz 2021 tarihinde, saat 11:04
  Permalink

  Mağaza içerisine girer girmez güler yüzlü bir ekip karşılıyor. Hem ürünler hakkında çok bilgililer hem de müşteri olan samimiyetleri çok güzel ve Bodrum’un en eski ve köklü mağazası

Yorumlar kapatıldı.