JUMEIRAH ÇOCUKLARIN HAYALLERİNDEKİ TATİLİN DE ADRESİ

Bodrum’un sıradışı doğa güzelliği içerisinde yer alan Jumeirah Bodrum Palace, çocuklar için adeta bir cennet olan Sinbad’s Kids Club’ta çocuklara, eğlence ve keyif dolu bir tatil vaad ediyor.

Konuklarının unutamayacakları bir tatil geçirmesi için her şeyi düşünen çocuk dostu Jumeirah Bodrum Palace, Sinbad’s Kids Club ile çocuklara eşsiz bir tatil sunuyor. Profesyonel bir ekibin çocuklara eşlik ettiği kulüpte, etkinlikler sabah 8’den akşam 11’e kadar devam ediyor.

Kids Club’ta; basketbol, mini bowling turnuvası, yaprak boyama, hayvan maskeleri yapımı, masa oyunları, kostüm partisi gibi her çocuğa hitap eden pekçok aktivite sunuluyor.

Bilim Kulubünün de bulunduğu, Sinbad’s Kids Club’da 8 yaş ve üzerindeki çocuklar bilimi eğlenceli yollardan öğrenerek hem keyifli hem de eğitici bir tatil geçiriyor. Bilim Kulubünde bulunan astronomi sınıfında da  küçükler son model teleskoplarla yıldızları izleme imkanı buluyor.

X-periment sınıfında çocuklar,  profesyonel mikroskop ve deney ekipmanlarıyla deney yapma,  özel bilim setleriyle de  güneş enerjisiyle çalışan araba, robot gibi, çevreci oyuncaklar yapma şansı buluyor.

Aqua Park’ta, minikler doyasıya yüzerken eğlenme fırsatı da yakalıyor. Kids Club’da dört yaşın altındaki bebeklerin ve ailelerinin keyifli vakit geçirmesi için özel olarak tasarlanmış bir bebek odası da bulunuyor. Çocuğunuz ve kendiniz için lüks ve konfordan taviz vermeden unutulmaz bir tatil geçirmenin yolu Jumeirah Bodrum Palace’tan geçiyor.