JUMEIRAH BODRUM PALACE’TA YENİLENİN

Bodrum’un incisi Jumeirah Bodrum Palace, Detoks ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak’ın 14 Mayıs-22 Mayıs ve 30 Mayıs–5 Haziran tarihleri arasında gerçekleştireceği özel detoks programıyla sezonun tüm yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacak.

Gül Kaynak’ın pozitif enerjisi ve sağlıklı yaşamla ilgili deneyimini yansıtacağı detoks programı, 14 Mayıs-22 Mayıs ve 30 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında seçeceğiniz minimum 4 gün Juicing veya Juicing & Alkali / Vegan beslenme alternatiflerini içeriyor.

Yaz aylarının gelmesiyle beraber yüzünü gösteren güneşe hem ruhunuzu hem de bedeninizi arındırarak yepyeni bir başlangıç yapmak… Vücudu sadece sıvılarla destekleyen ve arındıran Jumeirah Bodrum Palace’ta düzenlenecek detoks kürü, doğanın sunduğu mucizevi bitkilerle hazırlanarak fark yaratacak.

Detoks ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak’ın eşliğinde gerçekleşecek detoks programında, dünyanın son zamanlarda önde gelen beslenme trendlerinden juicing’in yanı sıra alkali yaşama dair birçok farklı metot paylaşılacak. Program boyunca misafirler, ruhlarının ve bedenlerinin tazelenip, arındığına da şahit olacak.

Zencefilli limonata, badem sütü, mucizevi yeşil içecekler, lezzetli ve doyurucu sebze çorbalarının zenginleştirdiği detoks programına katılacak olanlar, yaz aylarında kolayca toksinlerinden kurtulacak.

Benzersiz Jumeirah deneyimiyle, Bodrum’da denizin en güzel aylarında workshop ve detoks tarifleri sayesinde mükemmel bir doğanın içinde huzurlu bir kaçamak yapabilirsiniz. Yaz aylarını hafiflemiş, fit ve ışıldayarak karşılayabileceğiniz, sağlıklı bir yaşam deneyimi için Detoks ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak’ın detoks programını kaçırmayın…

Programlar

4 GÜNLÜK DETOKS PROGRAMI

3 Gün Konaklama ve 4 Gün Detoks

1 KİŞİ 1180 Euro

2 KİŞİ 1760 Euro

5 GÜNLÜK DETOKS PROGRAMI

4 Gün Konaklama ve 5 Gün Detoks

1 KİŞİ 1525 Euro

2 KİŞİ 2250 Euro

7 GÜNLÜK DETOKS PROGRAMI

6 Gün Konaklama ve 7 Gün Detoks

1 KİŞİ 2215

2 KİŞİ 3230

Detaylı Bilgi için rezervasyon için; jbpreservations@jumeirah.com

Jumeirah Grubu Hakkında:

Dubai Holding’in bir parçası olan lüks otel firması Jumeirah Grubu, amiral gemisi niteliğindeki Burj Al Arab dahil olmak üzere birinci sınıf oteller ve tatil yerleri portföyünü işletir. Jumeirah Hotels & Resorts, Orta Asya’da Dubai, Abu Dabi ve Kuveyt, Avrupa’da Bakü, Frankfurt, İstanbul, Bodrum, Londra, Mayorka (İspanya)’nın yanı sıra Asya’da Maldivler ve Şangay’da bulunan tesisleri yönetir. Jumeirah Grubu aynı zamanda Londra ve Dubai’de bulunan lüks konut markası Jumeirah LivingTM, çağdaş yaşam tarzını yansıtan otel markası VENU, zindelik markası Talise, Jumeirah restaurantları, Wild Wadi WaterparkTM, Emirates Konukseverlik Yönetimi Akademisi ve küresel sadakat programı olan SiriusTM’i de yönetir. Gelecekte yapılacak olan açılışlar arasında Çin, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Fas, Umman, Rusya ve BAE’de bulunan lüks ve yaşam tarzı otelleri yer alıyor.

www.jumeirah.com