İŞ TEMPOSUNUN MOBİL YARDIMCISI VOYAGER EDGE

Kablosuz kulaklıklar yoğun iş temposunun olmazsa olmazı haline geldi. Plantronics, Voyager Edge modeli ile yoğun iş hayatınızda çağrılarınızı kolayca yanıtlamanıza olanak sağlıyor. Plantronics imzalı ses teknolojisi ile geliştirilen Voyager Edge, arka plandaki gürültüyü önlerken, sesli komutları sizi hem bilgilendiriyor hem de taşınabilir şarj kılıfı sayesinde kulaklığınızı her zaman hazır tutuyor

Dünyaca ünlü kulaklık markası Plantronics, iş hayatı için geliştirilen Voyager Edge ile yoğun iş temposuna sahip olanlara yardımcı oluyor. Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlara bağlanan Voyager Edge, özellikle non-stop yaşayanlara büyük kolaylık sağlıyor.

Tekrar şarj edilebilir saklama kabı Voyager Edge’e 10 saat ekstra konuşma süresi sağlarken kulaklığı 90 dakika gibi kısa bir sürede şarj edebiliyorsunuz. Kabı olmadan kullanımlarda 6 saate kadar konuşma süresi bulunan kulaklığın bekleme modu ise 7 güne kadar dayanabiliyor. Plantronics’in P2i nano kaplama teknolojisi ile Voyager Edge asgari düzeyde sıvı dökülmelerine karşı koruma sağlıyor. iOS ve Android için ücretsiz yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde Voyager Edge’in pil durumunu telefonunuzda görebilir, ‘’Find MyHeadset’’ özelliği ile kulaklığınızın yerini kolayca bulabilirsiniz.

Kalan pil durumunu, gelen çağrıları birçok dilde kulağınıza söyleyen Voyager Edge, üzerinde bulunan mikrofonlar sayesinde de dış sesleri minimuma indirerek gürültüyü önlüyor. Karşı tarafa temiz ve berrak bir ses akışı sağlayan kulaklık, HD ses kalitesi sunuyor.

Tek kulaklık ile iki farklı telefona bağlanabilen Voyager Edge, gelen çağrılara da ‘answer’ ‘ignore’ gibi sesli komutlarla yönlendirme yapabiliyor. Üzerinde bulunan kumanda sayesinde son aranan numarayı telefonunuza dokunmadan yapabileceğiniz Voyager Edge, siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanında zarif tasarımıyla da göz dolduruyor.

İnternet, Turkcell, Apple mağazalarında bulabileceğiniz Voyager Edge bluetooth mobil kulaklığın satış fiyatı 399 TL’dir.