İLDEM YENİ KLİNİĞİNİ AÇTI

Diş hekimi Fatma İldem’in yeni kliniği, çok sayıda davetlinin katıldığı bir kokteylle açıldı.
Uzun yıllardır Bodrum’da diş hekimliği yapan Fatma İldem’in yeni kliniği yepyeni dekoru ve en son teknolojik cihazlarla hastalarını karşılamaya hazır. Konacık Jandarma Kavşağı’ndaki kliniğin açılışına çok sayıda davetli katıldı.
Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra, İngiltere’de total protezlerde balans ve implant üzerine eğitimini tamamlayan Fatma İldem, 22 yıldır kendi kliniğinde hastalarına hizmet veriyor.
Her zaman yenilenmenin şart olduğuna dikkat çeken İldem ; Yeni kliniğinin açılışından dolayı son derece heyecanlı ve hedeflerine ulaştığı için de mutlu olduğunu ifade etti. İldem, “Yeni ekipman teknolojik cihazlarla, hastalarıma yeni kliniğimde hizmet vermekten mutluyum. Türkiye’de diş hekimliği ve tıp oldukça başarılı. Gerek yurtdışından gerek yurtiçinden çok sayıda hastamız var. Özelliklede koruyucu diş hekimliği adına çok çalışmamız gerekiyor. “dedi.
İldem; Diş tedavileri, dolgu tedavileri, kanal tedavileri, implant operasyonları, implant üstü protezler, sabit estetik protezler hepsi kliniğimizde uygulanıyor.. Özellikle çocuk hastalar bizim için çok  önemli. Çocukların korkularını yenmeleri için çaba gösteriyoruz. Çocuğun diş tedavileri, çocuk dolguları, kanal tedavileri artı ortodonti tedavisi, tüm bunlarla birlikte, ileri cerrahi uyguluyoruz.  Yurtdışından gelen hastalarımız çok fazla. Onlara da en iyi tedavi hizmetini sunuyoruz” diye konuştu.