İKEA “İYİ FİKİRLER” YAYINDA!

www.IKEA.com.tr ’den kendi evinin tasarımcısı olmak isteyenlere ilham dolu bir yenilik… “İyi Fikirler” yayında. IKEA’nın yeni sayfası “İyi Fikirler” ile ilham almaya hazır mısınız?

Evinizin her köşesini hayallerinizdeki gibi dekore etmenize yardımcı olacak ve kendi evinizin tasarımcısı olmanız için size ilham kaynağı olacak“İyi Fikirler!”, artık internet sayfamızda yayında!

Kolayca uygulanabilir küçük dokunuşlar, büyük değişiklikler!

Bahar aylarında evinizde doğaya yer açmak için nereden başlayabilirsiniz? Veya çocuğunuzun yaratıcılığına yer açacak, ona ilham verecek bir yaşam alanı mı planlıyorsunuz? Peki ya bu akşam yemeğinde dostlarınızı ağırlayacağınız sofra için farklı birkaç öneriye ne dersiniz? Belki de sadece evinizin dar alanlarını değerlendirmek veya evdeki malzemeleri kullanarak birkaç dekoratif fikir için biraz ilham almaya ihtiyacınız var. Hepsi için İyi Fikirler ile artık yanınızdayız!

İyi Fikirler, evinde biraz değişiklik arayan, küçük değişikliklerle büyük farklar yaratmak isteyen herkes için www.IKEA.com.tr’de! Her hafta yeni içeriklerle güncellenen İyi Fikirler özellikle kendin yap tarzı fikirlerden hoşlananları bekliyor. https://www.ikea.com.tr/iyi-fikirler/ adresine tıklayın ve eviniz için ilham almaya başlayın…