İFTARLIK GAZOZ RÜZGARI İZMİR’DE ESTİ

Başrollerinde Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar’ın oynadığı, Yüksel Aksu’nun Ege’nin sıcak fonunda geçen İFTARLIK GAZOZ filminin rüzgarı bu kez Ege’nin incisi İzmir’de esti. Karşıyaka Mavibahçe AVM’de düzenlenen özel gecede büyük izdiham yaşandı. Cinemaximum’un, on bir sinema salonunun tamamını dolduran izleyicilerin filme olan ilgisi görülmeye değerdi. Gecede basın mensupları da ekibi yalnız bırakmadı.

Gazoz Kapakları Bu Kez İzmir’de Açıldı

İstanbul galasından bir gün sonra, Yönetmen Yüksel Aksu, başrol oyuncuları Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar ile birlikte tüm oyuncuların katılımıyla, gerçekleşen galayı filmin de sponsoru olan Kırçiçeği organize etti. İFTARLIK GAZOZ filminin galasına, şehrin cemiyet ve iş dünyasından önemli isimlerin yanı sıra Ege Bölgesi’nden üst düzey protokol de katıldı.

Gecenin, özellikle de Yüksel Aksu’ya en büyük sürprizi Muğla’dan gelen ve aralarında Dondurmam Gaymak filminin oyuncularının da olduğu grup oldu. Halkın da büyük ilgi gösterdiği bu özel gecede, kokteylin ardından basın buluşması ve film gösterimi yapıldı. Gösterim sırasında kahkaha ve gözyaşı birbirini takip etti. Filmin sonunda gözyaşları içinde oyuncuları tebrik eden İzmirli sinemaseverler, Cem Yılmaz ile Berat Efe Parlar’ın performansını övgülere boğdular.

Önceki gün 34 ilde aynı anda yapılan tek seanslık gösterimden ve İstanbul galasından sonra vizyondan bir gün önce İzmir’de görücüye çıkan İFTARLIK GAZOZ, 1970’li yılların Ege’sinde geçen kadim bir usta-çırak öyküsü anlatıyor. Bu özel geceye yoğun ilgi gösteren ve saatler öncesinden kapıda kuyruk oluşturan izleyiciler, gösterimin ardından Yüksel Aksu ve Cem Yılmaz başta olmak üzere tüm ekiple sohbet etme fırsatı da buldular.1454049580_Cem_Yilmaz_BeratEfeParlar_iFTARLIKGAZOZ