HARİKA FIRSATLAR THE BODY SHOP’TA!

Güzellik kaynağı olarak dünyanın kendisinden ilham alan ve her ürünü ile doğa dostu olan The Body Shop, Ocak ayı boyunca tüm ürünlerinde %50’ye varan indirimle sevdikleriniz ve kendiniz için harika fırsatlar sunuyor. İndirim dönemine özel sınırlı sayıda üretilen Blueberry, Raspberry, Cocoa ve Vineyard Peach aromalı vücut bakım ürünlerini de kaçırmayın!

40 yıldır doğayı korumayı ve doğaya saygıyı ilke edinerek hareket eden The Body Shop, Ocak ayı boyunca cilt bakımı, vücut bakımı, parfüm, kozmetik gibi tüm ürünlerinde % 50’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Cilt bakım serisi ürünleri arasında her türlü cilt tipinin ihtiyacına uygun çay ağacı serisi, cildi kurutmayan antibakteriyel yapısı ile sağlıklı bir cilt görünümü elde etmek için oldukça etkili. Ayrıca leke giderici, gözenek küçültücü, yağ dengeleyici, matlaştırıcı, sivilce giderici hatta yorgunluk giderici ürünleri de tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

İndirime Özel Muhteşem Kokular

The Body Shop’un indirim dönemine özel sınırlı sayıda ürettiği Blueberry, Raspberry, Strawberry, Moringa, Cocoa ve Vineyard Peach’in vücut bakım ürünlerinin muhteşem aromalarının kokusunu teninizde gün boyu hissederken body butter ürünleri ile cildinizi de nemlendirebilirsiniz. İndirim dönemi boyunca bu özel aromalı duş jellerinin 750 ml‘lik Jumbo boyları da satışta.

İçinizdeki Yaratıcı Makyaj Sanatçısını Keşfedin

The Body Shop‘un makyaj serisi ürünleri ile içinizdeki yaratıcısı makyaj sanatçısını ortaya çıkartmak için ürün seçeneği oldukça fazla. Aydınlatıcı, likit mat ruj, bb krem, hem allık hem de likit ruj olarak kullanabilen lip&cheek stain, her türlü cilt tipine uygun fondöten, göz farları ile makyajda istediğiniz tarzı yakalayabilirsiniz. Hiç bir hayvansal ürün içermeyen yıkanabilir fırça, aplikatör ve makyaj süngerleri ile bakımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

The Body Shop mağazalarından ve www.bodyshop.com.tr adresinden  yapılan alışverişlerde %50’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.