“GETİR” UYGULAMASIYLA ALGİDA, DİLEDİĞİNİZ AN DİLEDİĞİNİZ YERDE

Efsane lezzetlerin yaratıcısı Algida, mobil uygulama Getir ile yaptığı işbirliğiyle dondurma keyfini her an, her yerde yaşatıyor. Özel üretilen soğutucu kabında getirilen dondurmalar, yaz sıcaklarından bunalanların kurtarıcısı oluyor.

Türkiye’nin dondurmacısı Algida, yüzlerce ürünü ortalama 10 dakikada kullanıcıyla buluşturan Getir ile yaptığı işbirliğiyle en sevilen lezzetlerini kapınıza kadar getiriyor. Yaz sıcaklarından bunalanlar sokağa çıkmadan; filmini, kitabını, izlediği programı, işini yarıda bırakmadan Algida’nın serinletici lezzetlerine 7/24 kavuşabiliyor. Getir, sevilen Algida çeşitlerini özel soğutucu kabıyla birlikte istediğiniz her yere getiriyor. Böylece dondurmanız, erimeden kapınıza kadar ulaşıyor.

Getir’de bulunan Algida çeşitlerinden bazıları şöyle: Magnum Mini Double, Magnum Mini Fıstık, Magnum Badem, Magnum Classic, Nogger Oreo, Nugger Sandwich, Algida Maraş Usulü Külah , Algida Maraş Tel Kadayıf, Algida Maraş Tel Baklava, BoomBoom, Max Banana Joe, Carte D’or Karaorman, Carte D’or Mini Oreo.