FAS ESİNTİLİ NANE FERAHLIĞI İLE YEŞİL ÇAY SEVERLER ARTACAK!

Çay tutkunlarının vazgeçilmezi Lipton yine bir ilke imza atıyor. Dünyanın sevilen lezzeti Lipton Moroccan Mint, yeşil çay ve nane karışımını, yeni tat arayanların beğenisine sunuyor. Yeşil çay ve nane birleşiminin enfes lezzeti ile Lipton Morroccan Mint, ferahlatıcı ve canlandırıcı etkisiyle dikkat çekiyor.

Lipton tarafından Türkiye’de ilk kez yeşil çay severler için sunulan Moroccan Mint, yeşil çayı nane ferahlığında yudumlamak isteyenler için benzersiz bir harman sunuyor. Dünyanın sevilen lezzetlerinden Moroccan Mint, özenle toplanan taze yeşil çay yaprakları ile yeşil çay severlere yepyeni bir deneyim sunuyor. Pozitif enerji ve tazelik kaynağı Lipton Moroccan Mint Yeşil Çay, eşsiz nane lezzeti ve yeşil çayın gün boyu canlandırıcı etkisi ile tadanların vazgeçilmezi olacak. Güne yorgun başladığınızda ya da gün ortasında enerjinizin düştüğünü hissettiğinizde bir bardak Lipton Moroccan Mint Yeşil Çay ile kendinizi tazeleyebilirsiniz. Gün boyu sürecek canlılık için günde bir bardak Lipton Moroccan Mint ile lezzeti keşfedebilir, kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Size özel yeni bir yeşil çay deneyimi; Lipton Moroccan Mint Yeşil Çay

Lipton Moroccan Mint Yeşil Çay’daki %50 nane içeriği, yeşil çay yapraklarının yoğun tadını dengeliyor ve yeşil çaya yumuşak içim özelliği katıyor. Bu benzersiz harmanıyla yeni Lipton Moroccan Mint Yeşil Çay yumuşacık içimiyle kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor.