AlışverişYaşam

EVİDEA.COM İLE BAHARDA EVİNİZİ TAZELEYİN

Bahar ayları, kendinizi, evinizi, hayatınızı tazelemenin ve yenilemenin tam zamanı. Kullanmadığınız eşyalardan vazgeçip yenilerine yer açabilirsiniz. Saklamak istediğiniz eşyalarınızı ise pratik düzenleme ve depolama çözümleri ile kaldırıp yaşadığınız mekana taze, ferah bir hava kazandırabilirsiniz.Evidea.com’da her şey eviniz için

Evidea.com evinizi daha keyifli bir yaşam alanı haline getirmek için sizlere yüz binlerce seçenek sunuyor. Salonlarınız için başka yerde bulamayacağınız fiyatlarla TV üniteleri, kanepeler ve mobilya ürünleri, mutfağınız için çeşit çeşit yemek takımları alabilirsiniz.

Baharın gelmesiyle birlikte balkonunuzun keyfini çıkarmak için masa sandalye, bahçenizde keyif yapmak için salıncak bulabilirsiniz. Battaniyeleri kaldırıp yerine renk renk pikeler serebilirsiniz.

Kış aylarında üst üste giyilen giysiler, kalın montlar, çizme ve montlar bir dahaki sezona kadar saklanmaya hazır! Dolabınızda yazlıklara yer açarken, kışlık kombinlerinizi dolap düzenleyicilerle daha derli toplu şekilde göz önünden kaldırabilirsiniz.

Eviniz ile ilgili daha birçok çözümü Evidea.com’da bulup kendinize daha geniş ve kullanışlı bir ortam yaratabilirsiniz.

Banyodan mutfağa çok amaçlı yardımcılar

Evidea.com sunduğu çok amaçlı çözümlerle, mutfaktan banyoya evin her  köşesini daha etkili kullanmanızı sağlıyor. Küçük banyolarda geniş dolaplar yerine daha az yer kaplayan çok amaçlı dolaplar banyonuzu ferahlatırken minimal çizgilere sahip mini dolaplar ise mutfaklarda hareket alanınızı genişletiyor. Çalışma odalarınızda karmaşık dosya ve klasörlerden bıktıysanız düzenleyici kutular tam size göre.

Evinizi güzelleştirecek ve ferahlatacak birçok seçenek Evidea.com’da sizi bekliyor!