EN GÜZEL YENİ YIL HEDİYELERİ STARBUCKS’TAN

Starbucks, yılbaşına özel yepyeni tasarımlarla sevdiklerinizi mutlu etmeye hazır.

Yılbaşı öncesi, yılın en renkli dönemlerinden biridir. Hediyeler alınır, özel planlar yapılır ve büyük bir heyecanla yeni yıl beklenir… Starbucks da kahve severlerin yılbaşı heyecanına, her yıl yeni hediye alternatifleri ile ortak olur.

İşte bir kez daha yılın o dönemi geldi! Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte Starbucks’ın her sene merakla beklenen yılbaşına özgü ürünleri de mağazalarda yerini aldı. Sınırlı sayıda üretilen yılbaşı serisi, yeni yılın coşkulu renklerini ve motiflerini taşıyor. Seride yer alan kırmızı, mor ve pembenin en canlı tonları, çam ağacı desenleri ve gümüş pırıltılar yılbaşı ruhunu yansıtıyor. Starbucks’ın yılbaşı temalı kahve kupaları ve termosları, yepyeni tasarımlarıyla keyifli birer hediye alternatifi olarak sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Yeni yılda yepyeni bir lezzet…

Starbucks’ın yeni yıl sürprizleri bununla sınırlı değil! Özel yeni yıl keki Süslü Brownie hem içeriğindeki bitter çikolatayla damaklara hem de yılbaşı renklerindeki süslemesiyle gözlere hitap ediyor. Bu çok özel kek, damakları tatlandırmak için yılbaşına kadar Starbucks mağazalarında lezzet tutkunlarını bekliyor.