EtkinliklerKültür-Sanat

EĞLENCE VE SANAT TEMMUZ AYINDA PALMARİNA’DA

Dünyanın en iyi marinaları arasında yer alan Palmarina Bodrum 2017 yaz sezonunun açılmasıyla birlikte misafirleri için birbirinden keyifli etkinlikler hazırladı. Palmarina Bodrum, dünya kentlerinden gelen misafirlerine Temmuz ayı boyunca dans şovları, gösteriler, konserler ve farklı kültür sanat etkinlikleri sunacak

Türkiye’nin ilk mega ve giga yat bağlama kapasiteli marinası Palmarina Bodrum, Temmuz ayında birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Dünyanın her yerinden misafir ağırlayan Palmarina Bodrum’da Temmuz ayı boyunca dinletiler, dans şovları, gösteriler ve daha pek çok farklı etkinlik olacak.

Her Salı Dans Şov Her Perşembe Müzik Ziyafeti

Palmarina Bodrum Türkiye’den ve dünyadan ağırladığı konuklarına farklı kültürlerin en güzel dans figürlerini barındıran şovlarını sunacak. 4 Temmuz’da Interactive Ritim Show, 11 Temmuz’da Colombian Latino Stars’dan latin dansları, 18 Temmuz’da Flamenco Dance Show, 25 Temmuz’da ise ISS Samba Show, Marina’nın konuklarına sunacağı unutulmaz şovlar arasında olacak.

Zengin repertuvarıyla MEYA Orkestrası Palmarina Bodrum’un konuklarına müzik ziyafeti yaşatacak. Pek çok farklı türde yerli ve yabancı seçkin eserleri seslendiren MEYA, Palmarina Bodrum’da her Perşembe gecesi sahnede olacak.

The Palm Bazaar Plajlarda Şıklığa Devam Ediyor

Palmarina Bodrum’da moda, güzellik, sağlık gibi farklı konseptlerdeki markalar ayın beş günü Pazar kuracak. Lokal markaların da katılacağı birbirinden renkli ürünlerin satılacağı “The Palm Bazaar”ın Temmuz ayı konseptinde; rengarenk mayolar, pareolar ve çeşitli yazlık kıyafetler olacak. The Palm Bazaar 19-23 Temmuz tarihleri arasında marinada kurulu olacak.

Dream Engine’den Rüya Gibi Görsel Şov

Dünyanın en büyük stadyumlarında maç öncesi gösteriler sunan, Cirque du Soleil performansları bulunan, İngiltere, Japonya, İspanya gibi pek çok ülke gezmiş ‘The Dream Engine’ Palmarina Bodrum’da izlemeye doyulmaz bir şov sunacak. Müziği, ışığı ve teknolojiyi şiirsel dans figürleriyle birleştiren ‘The Dram Engine’ performansında sanatçı adeta havada ışıkla birlikte süzülerek şiirsel bir anlatımla izleyenleri büyüleyecek. Şov 29-30 Temmuz akşamında Palmarina Bodrum’da sunulacak.

Sene Boyunca Kaliteli Hizmet

Yaz dönemlerinde yerli turistin de uğrak yeri Palmarina Bodrum, yaz sezonu dışında da tüm sene boyunca bünyesinde yer alan markalarıyla ziyaretçilerine hizmet veriyor. Brandroom, Armani, Vilebrequın, Orlebar Brown, Capri Touch, Vakko Home ve Vakko Mare gibi önemli markaların bulunduğu 102 mağazalık çarşı bölümü, yeni sezonda açılan etkinlik alanı Piazza, konsept mağazaları, yeme-içme üniteleri, kafeleri, renkli gece hayatı ve yaz-kış yapacağı etkinlikler ile yeni sezon itibariyle Palmarina Bodrum, Bodrum’un yaşam merkezi olmaya aday.