Tatil-KonaklamaTurizm

EGE DENİZİ’NİN EŞSİZ LEZZETLERİ HUZUR DOLU BİR ORTAMDA SOFRANIZA GELİYOR

Mandarin Oriental, Bodrum’un huzurlu atmosferinde, rahatlatıcı Ege Denizi manzarasının tadını çıkarabileceğiniz Bodrum Balıkçısı, Bodrum’un benzersiz balık ve deniz ürünleri mutfağını tatmak için lezzetli bir seçenek sunuyor.

Ege’nin en özel plajlarından biri olan Cennet Koyu’ndaki Mandarin Oriental, Bodrum’un plajı üzerine konumlanmış sade, özgün ve geleneksel bir Türk restoranı olan Bodrum Balıkçısı, taze ve sezonsal ürünleriyle klasik lezzetlere yenilikçi dokunuşlar katıyor. Güveçler ve ızgara balık gibi Ege mutfağının olmazsa olmazlarının yanı sıra, Türkiye’de ilk defa olarak rafine balık sunumları ve modern tekniklerle hazırlanan mezeler de bu sezon Bodrum Balıkçısı’nın menüsünde yer alıyor. 

İtalya’da Michelin yıldızlı şeflerden öğrendiği teknikleri Mandarin Oriental, Bodrum bünyesinde kullanma imkanı bulan Şef Murat Taşdemir’in bu sezon için yenilediği menüde lokal tatlar ve deniz ürünleri daha yoğun bir şekilde yer alıyor ve Bodrum’da yetişen sebzeler ve otlar menüye dahil ediliyor. Bölgede yetişen cibes otu ile servis edilen tuzla pişirilmiş kırmızı İspanyol karidesi, kavrulmuş Ege otları, Bottarga ile servis edilen haşlanmış bıldırcın yumurtası bu yeniliklerden sadece birkaçı… 

Bodrum Balıkçısı’nın en tanınmış mezeleri Murat Şef’in deneyimleriyle modern bir sunumda servis edilmesi misafirleri şaşırtıyor. Türk yemek deneyiminin mükemmel bir örneğini deneyimlemeniz için Bodrum Balıkçısı yaz boyunca sizi bekliyor. Dışarıdan da ziyaret edebileceğiniz Bodrum Balıkçı’sına rezervasyonunuzu 0252 311 30 86 numaralı telefondan arayarak yapabilirsiniz.