Bodrum Çiçekci

Eda Ve Çiçekleri

Eda Ve Çiçekleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Cafer Paşa Cd. No:6 / A D:2, Bodrum – Muğla

Telefon : 0536 705 87 86

Eda Ve Çiçekleri Yol Tarifi

Eda ve Çiçekleri

Eda Ve Çiçekleri Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Cafer Paşa Cd. No:6 / A D:2, Bodrum – Muğla olan Eda Ve Çiçekleri, işletmesine 0536 705 87 86 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eda Ve Çiçekleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eda Ve Çiçekleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eda Ve Çiçekleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eda Ve Çiçekleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eda Ve Çiçekleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eda Ve Çiçekleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eda Ve Çiçekleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eda Ve Çiçekleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

23 thoughts on “Eda Ve Çiçekleri

 • Murat Karakoç

  Yeni açılmış bir organizasyon ve çiçekçi, aranjmanlari harika. Bodrum da görmediğim bir tarz. Eda hanımın ustalığı sevdiklerinizi sevindirmede sizi mahçup bırakmayacaktır. Bizzat tarafimca 2 defa denenmiştir.

 • Barlas Çetin

  Muhteşem bir şirket, kendilerinin çiçekleriyle süslediği 2 düğüne davetliydim herkes hayran kalmıştı. Mükemmel görsellik sağlıyorlar, yapabildiklerinin sınırı yok.

 • selin bayraktar

  Geçen yaz düğün organizasyonumu emanet ettim ve tepeden tırnağa her şey HARİKAYDI! Emeklerinize ve çiçeklerinize sağlık. 🙂

 • Büşra Seden

  Muhteşem gelin buketimin yaratıcısıydı Eda. Karşısındakini gerçekten anlıyor ve doğru yönlendirmelerle mümkün olan en zevkli sonuçları ortaya çıkarıyor. Bir kez daha teşekkürler✨

Yorumlar kapatıldı.