Bodrum Otelleri

Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista

Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd. No:168, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 03 56

Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista Yol Tarifi

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista

Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd. No:168, Bodrum – Muğla olan Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista, işletmesine (0252) 313 03 56 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

298 thoughts on “Doubletree By Hilton Bodrum Marina Vista

 • Hazal Yıldız

  Otellin güzelliğin den ne kadar bahsetsem az iş arkadaşlarıyla yaptığımız en iyi tatildi her şey çok güzeldi özellikler çalışanların ilgileri mükemmeldi çalışan arkadaşlardan Abdulkadir in enerjisine bayıldık ilgisi için teşekkür ederiz.

 • Aziz Varol

  Muhteşem, tek kelimeyle kusursuz bir tatil geçirdik, personelin ilgi alakası, hotelin temizliği, ev tadında, huzurunda bir tatildi, tüm ekibe varol ailesi olarak teşekkür ederiz.(kat görevlisi Abdülkadir beye ilgi alakalarından dolayı ayrıca teşekkürlerimi sunarım)

 • Filiz Hanay

  Konaklamamız süresince ilgilerini eksik etmeyen bütün ekibe ve özellikle f&b Merve Gezer ve h/k Derya Yıldırım a çok teşekkür ederiz… Temmuz da görüşmek üzere

 • yasin karatas

  01.07.2022 tarihinde otelde Konaklamak için giriş yaptığımızda arabayı otelin güvenliğine teslim ettik üç gün sonra arabayı istediğimizde arabanın ön camı kırık bir şekilde geldi bununla ilgili otel çalışanları hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyip arabayı bu şekilde teslim aldıklarını soyleyerek yalan söylemeleri üzerine Kamera kayıtlarına baktığımızda arabayı sağlam bir şekilde verdiğimiz gözükmesine rağmen bu tutumlarını devam ettirdiler şu an otelden çıkıyoruz dava süreci başlatacağız Hilton’a hiç yakışmadı.

 • Erkan Vural

  Böyle ilgisiz böyle lakayt personel görmedim. Direk girişte gelen müşteriye dış görünüşünden değer biçip ona göre oda veren 1 gün idare edin odayı değiştirelim diyebilen sonra bu dediklerinin gereğini de yapmayan kaderin terkedilmiş bir isletme, yetkili biriyle görüşmek isterseniz hic beklemeyin güvenlikle falan görüştürüyorlar yetkili yok diyorlar sürekli. Otelin adı Hilton ama. Karar sizin

Yorumlar kapatıldı.